Zimska liga Turnišče: sezona 2009

09.01.2010, sobota ob 22:45 Prispevek: Ivo Ropoša
Po odigranem šestem krogu
V zimski ligi Turnišče je bil odigran že šesti krog. Že prve minute današnje prve tekme so odločile končni rezultat dveh izkušenih ekip, ekip Veteranov in MM Turnišča. Nepazljivost obrambe Veteranov je bila glavni krivec za zaostanek z 0:3 že po nekaj minutah igre. Tekma je bila na trenutke groba, vendar sodnik ni posegel po kartonih. Končni izzid je bil tesen, zmago pa bi si zaslužili obe ekipi.

KMN Turnišče je prišlo do prve zmage in pokazalo, da zna igrati dober mali nogomet. Elbo ni dovolil presenečenja, z zmago 8:1 pa so predvsem popravili svojo gol razliko. Lepi dečki so z zmago ostali pri vrhu in se bodo tako z ekipo Elbo borili za prvo mesto. Do konca so še trije krogi, ki bodo odločili končnega zmagovalca. Vsi ljubitelji malega nogometa pa ste ponovno vabljeni v soboto na ogled zanimivih dvobojev!