Zimska liga Turnišče: sezona 2009

14.12.2009, ponedeljek ob 12:59 Prispevek: Ivo Ropoša
Brez zapletov ne gre
Brez zapletov ne gre. Premaknili smo vse tekme za odigravanje. Kljub temu da ima veliko ekip ima še druge dolžnosti, smo odigrali popolno kolo. V prvi tekmi so Lejpi dečki hitro načeli Veterane. Zaradi poškodbe so Veterani ostali z igralcem manj. Ker ni bilo zamenjave, so se izkazali nasprotniki, saj so tudi oni igrali trije v polju.

Zadevalo se je kot za stavo. Ekipe so postale kompletne in igra je bila iz minute v minuto boljša. Pri ekipi Lejpi dečki je dal pet golov Voroš, pri Veteranih pa Ivan Ropoša tri, med njimi tudi lepi gol čez celo igrišče.

Ribiči so rutinirano premagali MKL Systems z visokimi 11:0, Elbo je kot vedno dobro igral proti KMN Turnišče, zmagal je z malo previsokim rezltatom 7:1. Ekipa MM pa je očitno podcenila ekipo Ključavničarstvo Horvat. 6:2 je vsekakor presenetljiv rezultat, priznati pa moramo, da je zmagovalna ekipa odigrala hitro igro, z dosti možnostmi in goli .Zasluženo. Nadaljujemo v soboto. Gledalci vabljeni, liga bo vsekakor zanimiva.