Državno tekmovanje mladih: sezona 2013

Strelci

18

Irnes Škorič (KMN Sevnica )

17

Tine Šturm (Stripy Inštalacije Derlink )

12

Aleš Gašperut (KMN Oplast Kobarid )

10

Sašo Kavaš (FC Ptuj )
Domen Krnc (KMN Sevnica )

9

Jasmin Begič (FC Litija )
Dani Vulikič (KMN Oplast Kobarid )

8

Borut Kolar (KMN Bronx Škofije )
Denis Lojen (Dobovec Trgovine Jager )
Suvad Okič (Fragmat Extrem )

7

Rok Godnik (Re/Max Brezje Maribor )
Blaž Govedič (FC Ptuj )
David Levstik (Fragmat Extrem )
Nino Zalašček (KMN Oplast Kobarid )

6

Admir Čosič (Kix Ajdovščina )
Rok Hrast (KMN Oplast Kobarid )
Jure Jamnik (Stripy Inštalacije Derlink )
Nino Kuraj (Dobovec Trgovine Jager )
Adil Macanovič (FC Litija )
Rok Marolt (KMN Velike Lašče )
Matevž Osredkar (FC Litija )
Mitja Plahuta (Dobovec Trgovine Jager )
Klemen Sluga (Kix Ajdovščina )
Jošt Štupica (Fragmat Extrem )
Žan Vindiš (FC Ptuj )
Alen Zakrajšek (Fragmat Extrem )

5

Rok Baznik (KMN Sevnica )
Žiga Čeh (Re/Max Brezje Maribor )
Tomaž Česnik (Kix Ajdovščina )
Beno Govekar (Re/Max Brezje Maribor )
David Pauko (FC Ptuj )
Rok Ribič (FC Ptuj )
Teo Turk (Fragmat Extrem )

4

Saša Džukič (KMN Puntar )
Mihael Grigič (KMN Sevnica )
Mitja Jeram (KMN Puntar )
Luka Koren (KMN Velike Lašče )
Uroš Martič (KMN Sevnica )

3

Matej Bevk (Stripy Inštalacije Derlink )
Patrik Čujec (KMN Puntar )
Jure Depangher (KMN Bronx Škofije )
Jernej Jazbec (KMN Sevnica )
Boris Jolič (FC Litija )
Alen Kavčič (KMN Velike Lašče )
Miha Kilar (FC Litija )
Žan Krajnc (FC Ptuj )
Aljaž Kugler (KMN Sevnica )
Rok Medved (FC Ptuj )
Peter Rutar (KMN Puntar )
Luka Šteger (Re/Max Brezje Maribor )
Žan Tomažič (KMN Sevnica )
Marcel Vindiš (FC Ptuj )
Tomaž Volarič (KMN Oplast Kobarid )
Nik Zajc (KMN Bronx Škofije )

2

Rok Bešter (Stripy Inštalacije Derlink )
Savo Bojič (FC Litija )
Dejan Borenovič (FC Litija )
Peter Braček (FC Ptuj )
Niko Cesarec (Dobovec Trgovine Jager )
Blaško Cvijanovič (KMN Puntar )
Jure Čehovin (Kix Ajdovščina )
Ivo Čuček (FC Ptuj )
Haris Dindič (Stripy Inštalacije Derlink )
Alen Drapič (KMN Sevnica )
Kristjan Fabčič (Kix Ajdovščina )
Denis Gamilec (Dobovec Trgovine Jager )
Nejc Hozjan (KMN Puntar )
Aljoša Hrastnik (Re/Max Brezje Maribor )
Urban Hvala (KMN Puntar )
Tilen Kamenčič (KMN Bronx Škofije )
Luka Kanc (Stripy Inštalacije Derlink )
Vid Murko (FC Ptuj )
Rok Oblak (KMN Velike Lašče )
Stjepan Pavič (Dobovec Trgovine Jager )
Marko Peček (Dobovec Trgovine Jager )
Tomaž Peric (Kix Ajdovščina )
Nejc Pignatari (KMN Oplast Kobarid )
Marko Račič (KMN Sevnica )
Aleksandar Radonjič (FC Litija )
Milan Radonjič (FC Litija )
Marko Rovtar (Stripy Inštalacije Derlink )
Nermin Sinanovič (Re/Max Brezje Maribor )
Sebastijan Šribar (KMN Sevnica )
Erik Tajčman (Fragmat Extrem )
Blerim Zečiri (FC Litija )
Luka Žižmond (Kix Ajdovščina )

1

Sašo Arnuga (FC Ptuj )
Jaka Beg (Dobovec Trgovine Jager )
Dejan Blaževič (Dobovec Trgovine Jager )
Daniele Carbone (KMN Bronx Škofije )
Rok Cenčič (KMN Oplast Kobarid )
Pavel Fajdiga (Kix Ajdovščina )
Luka Flander (KMN Oplast Kobarid )
Aleš Grošič (Dobovec Trgovine Jager )
Nejc Klabjan (KMN Bronx Škofije )
Sašo Kolenc (KMN Puntar )
Jošt Kromar (Fragmat Extrem )
Robert Kumše (KMN Velike Lašče )
Jure Ličar (KMN Puntar )
Matic Lokovšek (Re/Max Brezje Maribor )
Nejc Lotrič (Stripy Inštalacije Derlink )
Luka Rahten Maksimiljan (Re/Max Brezje Maribor )
Miha Marič (Fragmat Extrem )
Klemen Mesarec (KMN Bronx Škofije )
Klemen Modic (Fragmat Extrem )
Nejc Možina (Kix Ajdovščina )
Jan Nečemer (KMN Sevnica )
Lorenco Pavič (Dobovec Trgovine Jager )
Tine Tončič (Kix Ajdovščina )
Žiga Vidič (KMN Puntar )
Rok Viler (KMN Bronx Škofije )
Matej Voga (Re/Max Brezje Maribor )
Anžej Vučemilovič (KMN Velike Lašče )
Miha Žužek (KMN Velike Lašče )


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com