Državno tekmovanje mladih: sezona 2013, razpored tekem

JESENSKI DEL

Natisni razpored
Kolo 1
13.10.2013: Dobovec Trgovine Jager - KMN Sevnica 0:3več o tekmi
13.10.2013: FC Litija - KMN Velike Lašče 4:2več o tekmi
13.10.2013: FC Ptuj - Re/Max Brezje Maribor 3:0več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 2
20.10.2013: Dobovec Trgovine Jager - FC Litija 0:2več o tekmi
20.10.2013: KMN Sevnica - Re/Max Brezje Maribor 5:2več o tekmi
20.10.2013: KMN Velike Lašče - FC Ptuj 1:12več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 3
03.11.2013: FC Litija - KMN Sevnica 5:4več o tekmi
03.11.2013: FC Ptuj - Dobovec Trgovine Jager 4:7več o tekmi
03.11.2013: Re/Max Brezje Maribor - KMN Velike Lašče 3:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
17.11.2013: KMN Sevnica - KMN Velike Lašče 8:1več o tekmi
17.11.2013: FC Litija - FC Ptuj 3:1več o tekmi
17.11.2013: Dobovec Trgovine Jager - Re/Max Brezje Maribor 6:2več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 5
01.12.2013: Re/Max Brezje Maribor - FC Litija 2:2več o tekmi
01.12.2013: KMN Velike Lašče - Dobovec Trgovine Jager 0:8več o tekmi
12.01.2014: FC Ptuj - KMN Sevnica 0:3več o tekmi
© Kapodol.com

SPOMLADANSKI DEL

Kolo 6
19.01.2014: Re/Max Brezje Maribor - FC Ptuj 2:4več o tekmi
19.01.2014: KMN Sevnica - Dobovec Trgovine Jager 6:5več o tekmi
19.01.2014: KMN Velike Lašče - FC Litija 0:3več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 7
26.01.2014: Re/Max Brezje Maribor - KMN Sevnica 1:8več o tekmi
26.01.2014: FC Ptuj - KMN Velike Lašče 8:2več o tekmi
26.01.2014: FC Litija - Dobovec Trgovine Jager 14:0več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 8
09.02.2014: Dobovec Trgovine Jager - FC Ptuj 5:3več o tekmi
09.02.2014: KMN Velike Lašče - Re/Max Brezje Maribor 2:8več o tekmi
09.02.2014: KMN Sevnica - FC Litija 4:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
16.02.2014: Re/Max Brezje Maribor - Dobovec Trgovine Jager 8:2več o tekmi
16.02.2014: KMN Velike Lašče - KMN Sevnica 6:16več o tekmi
16.02.2014: FC Ptuj - FC Litija 14:3več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 10
23.02.2014: Dobovec Trgovine Jager - KMN Velike Lašče 21:1 (9:0)
23.02.2014: FC Litija - Re/Max Brezje Maribor 5:2 (0:0)
23.02.2014: KMN Sevnica - FC Ptuj 8:3 (4:1)
© Kapodol.com

JESENSKI DEL

Kolo 1
13.10.2013: KMN Bronx Škofije - Kix Ajdovščina 2:2več o tekmi
13.10.2013: Stripy Inštalacije Derlink - KMN Oplast Kobarid 6:2več o tekmi
08.12.2013: KMN Puntar - Fragmat Extrem 5:3več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 2
20.10.2013: Fragmat Extrem - KMN Oplast Kobarid 3:9več o tekmi
20.10.2013: KMN Puntar - KMN Bronx Škofije 3:3več o tekmi
20.10.2013: Kix Ajdovščina - Stripy Inštalacije Derlink 4:4več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 3
03.11.2013: KMN Bronx Škofije - Fragmat Extrem 4:3več o tekmi
03.11.2013: Kix Ajdovščina - KMN Oplast Kobarid 7:3več o tekmi
03.11.2013: Stripy Inštalacije Derlink - KMN Puntar 4:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
17.11.2013: KMN Bronx Škofije - Stripy Inštalacije Derlink 1:5več o tekmi
17.11.2013: Fragmat Extrem - Kix Ajdovščina 5:5več o tekmi
17.11.2013: KMN Puntar - KMN Oplast Kobarid 1:7več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 5
01.12.2013: KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 4:2več o tekmi
01.12.2013: Stripy Inštalacije Derlink - Fragmat Extrem 7:4več o tekmi
01.12.2013: Kix Ajdovščina - KMN Puntar 3:1več o tekmi
© Kapodol.com

SPOMLADANSKI DEL

Kolo 6
19.01.2014: Fragmat Extrem - KMN Puntar 12:6več o tekmi
19.01.2014: KMN Oplast Kobarid - Stripy Inštalacije Derlink 7:3več o tekmi
19.01.2014: Kix Ajdovščina - KMN Bronx Škofije 1:3več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 7
26.01.2014: KMN Bronx Škofije - KMN Puntar 4:3več o tekmi
26.01.2014: Stripy Inštalacije Derlink - Kix Ajdovščina 4:3več o tekmi
02.02.2014: KMN Oplast Kobarid - Fragmat Extrem 7:5več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 8
05.02.2014: KMN Oplast Kobarid - Kix Ajdovščina 2:4več o tekmi
09.02.2014: Fragmat Extrem - KMN Bronx Škofije 3:2več o tekmi
09.02.2014: KMN Puntar - Stripy Inštalacije Derlink 2:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
16.02.2014: KMN Oplast Kobarid - KMN Puntar 6:1 (4:1)
16.02.2014: Kix Ajdovščina - Fragmat Extrem 5:1 (1:1)
16.02.2014: Stripy Inštalacije Derlink - KMN Bronx Škofije 6:3 (2:1)
© Kapodol.com


Kolo 10
23.02.2014: Fragmat Extrem - Stripy Inštalacije Derlink 2:3 (1:2)
23.02.2014: KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:5 (3:1)
23.02.2014: KMN Puntar - Kix Ajdovščina 1:3 (0:1)
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent