Letna 2. liga Sevnica: sezona 2013, razpored tekem

SPOMLADANSKI DEL

Natisni razpored
Kolo 1
30.03.2013: TKD Jagnjenica - Ocrana 3:1več o tekmi
30.03.2013: Chemcolor - Zabukovje 3:1več o tekmi
30.03.2013: Blue Times - Lokamotiva 4:1več o tekmi
30.03.2013: Zgor`n London - ŠKD Boštanj 5:2več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 2
06.04.2013: M.I.L.F. - Chemcolor 3:2več o tekmi
06.04.2013: ŠKD Boštanj - Ocrana 5:4več o tekmi
06.04.2013: Zabukovje - KMN Žebnik 7:1več o tekmi
06.04.2013: Lokamotiva - Zgor`n London 0:3 b.b.
© Kapodol.com

Kolo 3
14.04.2013: ŠKD Boštanj - Lokamotiva 2:1več o tekmi
14.04.2013: Chemcolor - TKD Jagnjenica 2:9več o tekmi
14.04.2013: KMN Žebnik - M.I.L.F. 0:6več o tekmi
14.04.2013: Blue Times - Zabukovje 0:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
21.04.2013: Lokamotiva - Ocrana 4:3več o tekmi
21.04.2013: Zabukovje - Zgor`n London 0:3več o tekmi
21.04.2013: M.I.L.F. - Blue Times 1:3več o tekmi
21.04.2013: TKD Jagnjenica - KMN Žebnik 6:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
28.04.2013: Chemcolor - Ocrana 5:0več o tekmi
28.04.2013: ŠKD Boštanj - Zabukovje 1:1več o tekmi
28.04.2013: Blue Times - TKD Jagnjenica 2:3več o tekmi
28.04.2013: Zgor`n London - M.I.L.F. 2:1več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 6
12.05.2013: Chemcolor - KMN Žebnik 3:3več o tekmi
12.05.2013: M.I.L.F. - ŠKD Boštanj 2:1več o tekmi
12.05.2013: Zabukovje - Lokamotiva 4:2več o tekmi
12.05.2013: TKD Jagnjenica - Zgor`n London 6:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
17.05.218: ŠKD Boštanj - TKD Jagnjenica 2:6več o tekmi
17.05.2013: KMN Žebnik - Ocrana 12:2več o tekmi
17.05.2013: Blue Times - Chemcolor 4:1več o tekmi
17.05.2013: Lokamotiva - M.I.L.F. 1:4več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
19.05.2013: KMN Žebnik - Blue Times 2:3več o tekmi
19.05.2013: Zabukovje - Ocrana 12:0več o tekmi
19.05.2013: Chemcolor - Zgor`n London 3:0več o tekmi
19.05.2013: TKD Jagnjenica - Lokamotiva 5:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
26.05.2013: Zabukovje - M.I.L.F. 1:4več o tekmi
26.05.2013: Zgor`n London - KMN Žebnik 3:2več o tekmi
26.05.2013: ŠKD Boštanj - Chemcolor 4:0več o tekmi
26.05.2013: Blue Times - Ocrana 0:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
02.06.2013: TKD Jagnjenica - Zabukovje 4:2več o tekmi
02.06.2013: M.I.L.F. - Ocrana 4:2več o tekmi
02.06.2013: Blue Times - Zgor`n London 3:0več o tekmi
02.06.2013: Chemcolor - Lokamotiva 9:3več o tekmi
02.06.2013: KMN Žebnik - ŠKD Boštanj 8:3več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 11
09.06.2013: M.I.L.F. - TKD Jagnjenica 2:5več o tekmi
09.06.2013: Zgor`n London - Ocrana 4:3več o tekmi
09.06.2013: ŠKD Boštanj - Blue Times 7:2več o tekmi
09.06.2013: Lokamotiva - KMN Žebnik 2:5več o tekmi
© Kapodol.com

JESENSKI DEL

Kolo 1
01.09.2013: Chemcolor - Ocrana 4:2več o tekmi
01.09.2013: M.I.L.F. - TKD Jagnjenica 4:2več o tekmi
01.09.2013: Blue Times - KMN Žebnik 1:2več o tekmi
01.09.2013: ŠKD Boštanj - Zabukovje 1:0več o tekmi
01.09.2013: Zgor`n London - Lokamotiva 3:0 b.b.
© Kapodol.com


Kolo 2
08.09.2013: TKD Jagnjenica - Lokamotiva 3:0 b.b.
08.09.2013: Zabukovje - M.I.L.F. 2:1več o tekmi
08.09.2013: KMN Žebnik - ŠKD Boštanj 8:2več o tekmi
08.09.2013: Ocrana - Blue Times 3:2več o tekmi
08.09.2013: Zgor`n London - Chemcolor 2:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
13.09.2013: Blue Times - Zgor`n London 5:1več o tekmi
13.09.2013: ŠKD Boštanj - Ocrana 7:0več o tekmi
13.09.2013: Chemcolor - Lokamotiva 3:0 b.b.
13.09.2013: M.I.L.F. - KMN Žebnik 3:1več o tekmi
13.09.2013: TKD Jagnjenica - Zabukovje 3:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
14.09.2013: Zabukovje - Lokamotiva 3:0 b.b.
22.09.2013: KMN Žebnik - TKD Jagnjenica 1:1več o tekmi
22.09.2013: Ocrana - M.I.L.F. 1:7več o tekmi
22.09.2013: Zgor`n London - ŠKD Boštanj 5:2več o tekmi
22.09.2013: Chemcolor - Blue Times 4:1več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 5
21.09.2013: Blue Times - Lokamotiva 3:0 b.b.
21.09.2013: ŠKD Boštanj - Chemcolor 2:3več o tekmi
21.09.2013: M.I.L.F. - Zgor`n London 2:0več o tekmi
21.09.2013: Zabukovje - KMN Žebnik 6:5več o tekmi
21.09.2013: TKD Jagnjenica - Ocrana 3:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
28.09.2013: KMN Žebnik - Lokamotiva 3:0 b.b.
28.09.2013: Blue Times - ŠKD Boštanj 7:1več o tekmi
28.09.2013: Ocrana - Zabukovje 1:8več o tekmi
28.09.2013: Zgor`n London - TKD Jagnjenica 4:3več o tekmi
28.09.2013: Chemcolor - M.I.L.F. 1:7več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
05.10.2013: ŠKD Boštanj - Lokamotiva 3:0 b.b.
06.10.2013: Zabukovje - Zgor`n London 0:0več o tekmi
06.10.2013: M.I.L.F. - Blue Times 3:0 b.b.
06.10.2013: TKD Jagnjenica - Chemcolor 4:2več o tekmi
06.10.2013: KMN Žebnik - Ocrana 1:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
12.10.2013: Ocrana - Lokamotiva 3:0 b.b.
12.10.2013: Zgor`n London - KMN Žebnik 0:1več o tekmi
12.10.2013: Chemcolor - Zabukovje 3:1več o tekmi
12.10.2013: Blue Times - TKD Jagnjenica 2:5več o tekmi
12.10.2013: ŠKD Boštanj - M.I.L.F. 3:2več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 9
19.10.2013: Ocrana - Zgor`n London 0:7več o tekmi
19.10.2013: KMN Žebnik - Chemcolor 0:4več o tekmi
19.10.2013: M.I.L.F. - Lokamotiva 3:0 b.b.
19.10.2013: Zabukovje - Blue Times 2:3več o tekmi
19.10.2013: TKD Jagnjenica - ŠKD Boštanj 1:3več o tekmi
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent