Letna 1. liga Šentjur: sezona 2015, SPOMLADANSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Loški Hopsi Plank 3300323+299
2Bogi team Bohorč 3300132+119
3Sokoli 3300113+89
4Šentvid Kavabar As 3210156+97
5FTA Oset 320187+16
6Mladiči Avto Krka 312075+25
7Vilkograd 311169-34
8Roal biro 310285+33
9Alfagrad 310245-13
10Šejki Dubaj 3102814-63
11Kavarna Levada 3102615-93
12Trdoglavci 3003314-110
13Estudiantes ŠKMŠ 3003517-120
14Error team 3003425-210
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Želite objavo te lestvice na vaši spletni strani?



Vse tekme:

Kolo 1
04.04.2015: Roal biro - Sokoli 2:3več o tekmi
04.04.2015: Bogi team Bohorč - Šejki Dubaj 6:1več o tekmi
04.04.2015: Kavarna Levada - Loški Hopsi Plank 0:8več o tekmi
04.04.2015: Estudiantes ŠKMŠ - Šentvid Kavabar As 2:5več o tekmi
04.04.2015: Error team - Alfagrad 0:2več o tekmi
04.04.2015: Mladiči Avto Krka - Vilkograd 3:3več o tekmi
04.04.2015: Trdoglavci - FTA Oset 2:5več o tekmi
© Kapodol.com


Kolo 2
11.04.2015: Sokoli - Vilkograd 4:0več o tekmi
11.04.2015: Alfagrad - Mladiči Avto Krka 0:2več o tekmi
11.04.2015: Šentvid Kavabar As - Error team 8:2več o tekmi
11.04.2015: Loški Hopsi Plank - Estudiantes ŠKMŠ 9:1več o tekmi
11.04.2015: Šejki Dubaj - Kavarna Levada 4:6več o tekmi
11.04.2015: FTA Oset - Bogi team Bohorč 0:5več o tekmi
11.04.2015: Roal biro - Trdoglavci 5:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
18.04.2015: Trdoglavci - Sokoli 1:4več o tekmi
18.04.2015: Error team - Loški Hopsi Plank 2:15več o tekmi
18.04.2015: Estudiantes ŠKMŠ - Šejki Dubaj 2:3več o tekmi
18.04.2015: Vilkograd - Alfagrad 3:2več o tekmi
18.04.2015: Mladiči Avto Krka - Šentvid Kavabar As 2:2več o tekmi
18.04.2015: Kavarna Levada - FTA Oset 0:3več o tekmi
18.04.2015: Bogi team Bohorč - Roal biro 2:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
Sokoli - Alfagrad 25.04.2015 ob 16:30
Šejki Dubaj - Error team 25.04.2015 ob 17:15
Trdoglavci - Bogi team Bohorč 25.04.2015 ob 18:00
Šentvid Kavabar As - Vilkograd 25.04.2015 ob 18:45
Roal biro - Kavarna Levada 25.04.2015 ob 19:30
FTA Oset - Estudiantes ŠKMŠ 25.04.2015 ob 20:15
Loški Hopsi Plank - Mladiči Avto Krka 25.04.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 5
Bogi team Bohorč - Sokoli 09.05.2015 ob 16:30
Kavarna Levada - Trdoglavci 09.05.2015 ob 17:15
Alfagrad - Šentvid Kavabar As 09.05.2015 ob 18:00
Mladiči Avto Krka - Šejki Dubaj 09.05.2015 ob 18:45
Vilkograd - Loški Hopsi Plank 09.05.2015 ob 19:30
Estudiantes ŠKMŠ - Roal biro 09.05.2015 ob 20:15
Error team - FTA Oset 09.05.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 6
Sokoli - Šentvid Kavabar As 16.05.2015 ob 16:30
Loški Hopsi Plank - Alfagrad 16.05.2015 ob 17:15
Trdoglavci - Estudiantes ŠKMŠ 16.05.2015 ob 18:00
Bogi team Bohorč - Kavarna Levada 16.05.2015 ob 18:45
Roal biro - Error team 16.05.2015 ob 19:30
Šejki Dubaj - Vilkograd 16.05.2015 ob 20:15
FTA Oset - Mladiči Avto Krka 16.05.2015 ob 21:00
© Kapodol.com


Kolo 7
Kavarna Levada - Sokoli 23.05.2015 ob 16:30
Estudiantes ŠKMŠ - Bogi team Bohorč 23.05.2015 ob 17:15
Error team - Trdoglavci 23.05.2015 ob 18:00
Šentvid Kavabar As - Loški Hopsi Plank 23.05.2015 ob 18:45
Alfagrad - Šejki Dubaj 23.05.2015 ob 19:30
Mladiči Avto Krka - Roal biro 23.05.2015 ob 20:15
Vilkograd - FTA Oset 23.05.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 8
Sokoli - Loški Hopsi Plank 30.05.2015 ob 16:30
Šejki Dubaj - Šentvid Kavabar As 30.05.2015 ob 17:15
Trdoglavci - Mladiči Avto Krka 30.05.2015 ob 18:00
Bogi team Bohorč - Error team 30.05.2015 ob 18:45
Roal biro - Vilkograd 30.05.2015 ob 19:30
Kavarna Levada - Estudiantes ŠKMŠ 30.05.2015 ob 20:15
FTA Oset - Alfagrad 30.05.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 9
Estudiantes ŠKMŠ - Sokoli 06.06.2015 ob 16:30
Error team - Kavarna Levada 06.06.2015 ob 17:15
Mladiči Avto Krka - Bogi team Bohorč 06.06.2015 ob 18:00
Vilkograd - Trdoglavci 06.06.2015 ob 18:45
Alfagrad - Roal biro 06.06.2015 ob 19:30
Šentvid Kavabar As - FTA Oset 06.06.2015 ob 20:15
Loški Hopsi Plank - Šejki Dubaj 06.06.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 10
Sokoli - Šejki Dubaj 13.06.2015 ob 16:30
Estudiantes ŠKMŠ - Error team 13.06.2015 ob 17:15
Trdoglavci - Alfagrad 13.06.2015 ob 18:00
Bogi team Bohorč - Vilkograd 13.06.2015 ob 18:45
Kavarna Levada - Mladiči Avto Krka 13.06.2015 ob 19:30
Roal biro - Šentvid Kavabar As 13.06.2015 ob 20:15
FTA Oset - Loški Hopsi Plank 13.06.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 11
Error team - Sokoli 20.06.2015 ob 16:30
Šentvid Kavabar As - Trdoglavci 20.06.2015 ob 17:15
Alfagrad - Bogi team Bohorč 20.06.2015 ob 18:00
Mladiči Avto Krka - Estudiantes ŠKMŠ 20.06.2015 ob 18:45
Vilkograd - Kavarna Levada 20.06.2015 ob 19:30
Loški Hopsi Plank - Roal biro 20.06.2015 ob 20:15
Šejki Dubaj - FTA Oset 20.06.2015 ob 21:00
© Kapodol.com

Kolo 12
Sokoli - FTA Oset
Trdoglavci - Loški Hopsi Plank
Bogi team Bohorč - Šentvid Kavabar As
Kavarna Levada - Alfagrad
Estudiantes ŠKMŠ - Vilkograd
Error team - Mladiči Avto Krka
Roal biro - Šejki Dubaj
© Kapodol.com


Kolo 13
Mladiči Avto Krka - Sokoli
Alfagrad - Estudiantes ŠKMŠ
Šentvid Kavabar As - Kavarna Levada
Loški Hopsi Plank - Bogi team Bohorč
Šejki Dubaj - Trdoglavci
FTA Oset - Roal biro
Vilkograd - Error team
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent