Občinska 1. liga Šentjur: sezona 2011

Strelci

39

Davor Verbič (Dubaj )

37

Aljaž Hrovatič (Timbar Loški Hopsi )

35

Roman Iskrač (Timbar Loški Hopsi )

32

Miha Golob (Bogi team )

28

Venčeslav Novak (Neznanka x )

24

Drago Gros (Bogi team )
Primož Hernavs (ŠD Dobrina )

23

Drago Adamič (Samorastniki )

22

David Arbajter (Timbar Loški Hopsi )

21

Aljaž Plavsteiner (Sokoli )

20

Vasja Račič (Estudiantes ŠKMŠ )

19

Uroš Jenič (Sokoli )

18

Aljaž Kolar (Estudiantes ŠKMŠ )

17

Klemen Brežan (Miki Miške )
Grega Iskrač (Timbar Loški Hopsi )
Bojan Senica (Švedi Montpreis )

16

Anton Brečko (Neznanka x )
Benjamin Preložnik (ŠD Dole )

15

Martin Cvikl (Samorastniki )

14

Uroš Firšt (KŠŠO )
Jure Krivec (Bogi team )
Simon Planko (Simpl Žegar )
Matej Recko (ŠD Dobrina )
Damjan Tovornik (KŠŠO )

13

Igor Čavš (Timbar Loški Hopsi )
Milan Rkman (Sokoli )

12

Klemen Gosar (Sokoli )
Gašper Hrovatič (Timbar Loški Hopsi )
Miran Kolar (Šentvid )
Aleš Marot (Šentvid )
Damjan Vajdič (Estudiantes ŠKMŠ )
Miha Vrečko (Estudiantes ŠKMŠ )

11

Miha Belak (Neznanka x )
Blaž Čadej (Dubaj )
Blaž Čuš (Miki Miške )
Simon Grobin (ŠD Dobrina )
Uroš Hladin (Miki Miške )
Luka Tonjko (Švedi Montpreis )

10

Matic Lokovšek (Dubaj )
Aleš Paščinski (Dubaj )
Rok Petrič (Bogi team )
Mitja Plahuta (Estudiantes ŠKMŠ )
Aleksander Recko (Neznanka x )
Bojan Zatler (Timbar Loški Hopsi )

9

Blaž Brečko (Šentvid )
Matjaž Jager (Estudiantes ŠKMŠ )
Tomaž Pirih (ŠD Dole )
Benjamin Volasko (Dubaj )
Damjan Zvonar (Bogi team )

8

Andraž Bebar (ŠD Dole )
Peter Kolar (Šentvid )

7

Rok Artnak (Timbar Loški Hopsi )
Urban Bračko (KŠŠO )
Grega Brečko (Šentvid )
Aleš Horjak (Hladno pivo )
Simon Jecl (Estudiantes ŠKMŠ )
Zdravko Kočaber (Bogi team )
Nejc Kresnik (Estudiantes ŠKMŠ )
Rafko Parfant (Samorastniki )
Dragomir Railič (Neznanka x )
Jani Recko (Simpl Žegar )
Matej Špan (Švedi Montpreis )
Robert Zapušek (Kalobje )

6

Dominik Gračner (Kalobje )
Dejan Hribernik (Kalobje )
Damjan Jazbec (Šentvid )
Rok Matuš (Miki Miške )
David Plevnik (Šentvid )
Tomaž Salobir (Sokoli )
Sandi Vareško (Sokoli )

5

Tomaž Amon (Simpl Žegar )
Rok Bolko (Bogi team )
Vladislav Brečko (Sokoli )
Grega Gaberšek (Samorastniki )
Rok Hrovatič (Timbar Loški Hopsi )
Koni Kolar (Samorastniki )
Andrej Planko (Simpl Žegar )
Boštjan Planko (Simpl Žegar )
Sebastjan Skutelj (Kalobje )
Jure Slomšek (Miki Miške )
Sandi Trupej (Kalobje )

4

Blaž Adamič (Samorastniki )
Danijel Banjac (Bogi team )
Marko Božiček (KŠŠO )
David Gradič (Dubaj )
Matej Horjak (Neznanka x )
Klemen Jančič (KŠŠO )
Benjamin Jazbec (Sokoli )
Alen Koštomaj (Miki Miške )
Matija Marcen (ŠD Dobrina )
Jure Novak (Švedi Montpreis )
Domen Pajk (Samorastniki )
Matic Pusser (Miki Miške )
Benjamin Recko (ŠD Dobrina )
Urban Rezec (Simpl Žegar )
Boštjan Špan (Švedi Montpreis )
Denis Zemljak (Švedi Montpreis )

3

Ruben Cerovšek (KŠŠO )
Bojan Djakovič (Neznanka x )
Janez Gračner (Kalobje )
Marko Hladnik (ŠD Dole )
Andrej Jazbec (Sokoli )
Zvone Klinar (ŠD Dobrina )
Anže Kraljič (Šentvid )
Boštjan Mastnak (Timbar Loški Hopsi )
Matic Mlakar (Hladno pivo )
Aljoša Poženel (Bogi team )
Andrej Rebernik (Šentvid )
Anton Senica (Švedi Montpreis )
Blaž Slomšek (Miki Miške )
Goran Stegu (Samorastniki )
Igor Tiselj (ŠD Dole )
Robert Zagajšek (KŠŠO )

2

Rajko Bevc (ŠD Dobrina )
Lovro Brumec (KŠŠO )
Jože Bunderla (Samorastniki )
Robert Čadej (Dubaj )
Matic Drobne (ŠD Dobrina )
Dominik Gobec (Miki Miške )
Matic Gobec (ŠD Dole )
Marko Gračnar (Dubaj )
Gračner (Švedi Montpreis )
Rok Guček (Simpl Žegar )
Franci Jakše (Hladno pivo )
Urban Jančič (KŠŠO )
Marko Jazbec (Šentvid )
Matija Ketiš (Hladno pivo )
Miha Kolar (Švedi Montpreis )
Matic Vengust (Hladno pivo )
Marko Vodišek (Dubaj )
Gašper Vovk (Estudiantes ŠKMŠ )
Luka Zagmajster (Neznanka x )
Aleš Zelič (ŠD Dole )

1

Franc Blatnik (Kalobje )
Andrej Božnik (Samorastniki )
Boštjan Gaberšek (Samorastniki )
Tomi Guček (Simpl Žegar )
Davorin Hostnik (Timbar Loški Hopsi )
Blaž Hribernik (Kalobje )
Blaž Jakopin (Hladno pivo )
Edmund Kolar (ŠD Dole )
Martin Kolar (ŠD Dole )
Dejan Kos (Bogi team )
David Kovačič (ŠD Dobrina )
Jure Kristan (Samorastniki )
Uroš Kroflič (Šentvid )
Janko Lokovšek (Dubaj )
Rok Majer (KŠŠO )
Marko Mastnak (Neznanka x )
Uroš Mikše (Šentvid )
Matej Nežmah (Neznanka x )
Sandi Planko (Simpl Žegar )
Vani Planko (Simpl Žegar )
Urban Potočnik (Hladno pivo )
Damijan Romih (Neznanka x )
Srečko Selič (Dubaj )
Branko Špes (Samorastniki )
Boštjan Zgonec (Bogi team )
Miran Zidanšek (Bogi team )


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com