ŠKL nogomet srednje šole: sezona 2009, razpored tekem

SKUPINA A

Natisni razpored
Kolo 1
17.11.2009: Ekonomska šola Murska Sobota - Dvojezična šola Lendava 8:3
17.11.2009: Gimnazija Murska Sobota - Gimnazija Ljutomer 7:2
© Kapodol.com

Kolo 2
Ekonomska šola Murska Sobota - Gimnazija Murska Sobota 6:2
01.12.2009: Dvojezična šola Lendava - Gimnazija Ljutomer 5:4
© Kapodol.com


Kolo 3
15.12.2009: Gimnazija Ljutomer - Ekonomska šola Murska Sobota 2:2
15.12.2009: Gimnazija Murska Sobota - Dvojezična šola Lendava 9:5
© Kapodol.com

Kolo 4
05.01.2010: Dvojezična šola Lendava - Gimnazija Murska Sobota 6:7
05.01.2010: Ekonomska šola Murska Sobota - Gimnazija Ljutomer 1:0
© Kapodol.com

Kolo 5
Dvojezična šola Lendava - Ekonomska šola Murska Sobota 6:7
Gimnazija Ljutomer - Gimnazija Murska Sobota 4:5
© Kapodol.com

Kolo 6
Gimnazija Ljutomer - Dvojezična šola Lendava 5:3
02.02.2010: Gimnazija Murska Sobota - Ekonomska šola Murska Sobota 7:2
© Kapodol.com

SKUPINA B

Kolo 1
ŠC Slovenske Konjice - Poslovno komercialna šola Celje 3:5
17.11.2009: ŠC Novo Mesto - SŠ za gostinstvo in turizem Celje 3:9
© Kapodol.com

Kolo 2
01.12.2009: ŠC Slovenske Konjice - ŠC Novo Mesto 4:6
01.12.2009: Poslovno komercialna šola Celje - SŠ za gostinstvo in turizem Celje 5:8
© Kapodol.com


Kolo 3
15.12.2009: ŠC Novo Mesto - Poslovno komercialna šola Celje 7:7
15.12.2009: SŠ za gostinstvo in turizem Celje - ŠC Slovenske Konjice 8:4
© Kapodol.com

Kolo 4
05.01.2010: ŠC Slovenske Konjice - SŠ za gostinstvo in turizem Celje 3:7
05.01.2010: Poslovno komercialna šola Celje - ŠC Novo Mesto 7:4
© Kapodol.com

Kolo 5
Poslovno komercialna šola Celje - ŠC Slovenske Konjice 10:2
SŠ za gostinstvo in turizem Celje - ŠC Novo Mesto 4:0
© Kapodol.com

Kolo 6
ŠC Novo Mesto - ŠC Slovenske Konjice 3:4
SŠ za gostinstvo in turizem Celje - Poslovno komercialna šola Celje 5:6
© Kapodol.com

SKUPINA C

Kolo 1
24.11.2009: ŠC Ptuj - Prometna šola Maribor 2:5
24.11.2009: Gimnazija Ptuj - SŠ Slovenska Bistrica 7:5
© Kapodol.com

Kolo 2
08.12.2009: ŠC Ptuj - Gimnazija Ptuj 2:4
08.12.2009: Prometna šola Maribor - SŠ Slovenska Bistrica 4:5
© Kapodol.com


Kolo 3
15.12.2009: Gimnazija Ptuj - Prometna šola Maribor 8:6
15.12.2009: SŠ Slovenska Bistrica - ŠC Ptuj 9:5
© Kapodol.com

Kolo 4
ŠC Ptuj - SŠ Slovenska Bistrica 5:3
12.01.2010: Prometna šola Maribor - Gimnazija Ptuj 4:6
© Kapodol.com

Kolo 5
Prometna šola Maribor - ŠC Ptuj 2:3
SŠ Slovenska Bistrica - Gimnazija Ptuj 6:9
© Kapodol.com

Kolo 6
SŠ Slovenska Bistrica - Prometna šola Maribor 10:3
09.02.2010: Gimnazija Ptuj - ŠC Ptuj 8:3
© Kapodol.com

SKUPINA D

Kolo 1
24.11.2009: Gimnazija Nova Gorica - Gimnazija Kranj 11:1
24.11.2009: TŠ Nova Gorica - ŠC Škofja Loka 12:2
© Kapodol.com

Kolo 2
08.12.2009: ŠC Škofja Loka - Gimnazija Nova Gorica 3:14
08.12.2009: TŠ Nova Gorica - Gimnazija Kranj 12:2
© Kapodol.com


Kolo 3
15.12.2009: Gimnazija Kranj - ŠC Škofja Loka 2:6
15.12.2009: Gimnazija Nova Gorica - TŠ Nova Gorica 3:4
© Kapodol.com

Kolo 4
TŠ Nova Gorica - Gimnazija Nova Gorica 4:3
12.01.2010: ŠC Škofja Loka - Gimnazija Kranj 7:6
© Kapodol.com

Kolo 5
ŠC Škofja Loka - TŠ Nova Gorica 4:7
Gimnazija Kranj - Gimnazija Nova Gorica 3:6
© Kapodol.com

Kolo 6
Gimnazija Nova Gorica - ŠC Škofja Loka 9:3
09.02.2010: Gimnazija Kranj - TŠ Nova Gorica 4:5
© Kapodol.com

ČETRTFINALE

02.03.2010: Gimnazija Nova Gorica - SŠ za gostinstvo in turizem Celje 1:7
02.03.2010: Poslovno komercialna šola Celje - Gimnazija Murska Sobota 4:6
02.03.2010: SŠ Slovenska Bistrica - TŠ Nova Gorica 5:5
09.03.2010: Ekonomska šola Murska Sobota - Gimnazija Ptuj 3:7
09.03.2010: Gimnazija Nova Gorica - SŠ za gostinstvo in turizem Celje 6:7
10.03.2010: Gimnazija Murska Sobota - Poslovno komercialna šola Celje 3:10
11.03.2010: Gimnazija Ptuj - Ekonomska šola Murska Sobota 8:5
11.03.2010: TŠ Nova Gorica - SŠ Slovenska Bistrica 7:3
© Kapodol.com

POLFINALE

SŠ za gostinstvo in turizem Celje - Gimnazija Ptuj 6:11
23.03.2010: TŠ Nova Gorica - Poslovno komercialna šola Celje 1:1
30.03.2010: Poslovno komercialna šola Celje - TŠ Nova Gorica 5:2
30.03.2010: SŠ za gostinstvo in turizem Celje - Gimnazija Ptuj 5:9
© Kapodol.com

FINALE

Poslovno komercialna šola Celje - Gimnazija Ptuj Ljubljana, 13.04.2010
© Kapodol.com

SKUPINA A

Kolo 1
08.12.2009: Gimnazija Ljutomer - ŠC Novo Mesto 1:6
08.12.2009: Gimnazija Ptuj - Gimnazija Ljutomer 12:0
08.12.2009: Gimnazija Ptuj - ŠC Novo Mesto 4:5
© Kapodol.com


Kolo 2
26.01.2010: ŠC Novo Mesto - Gimnazija Ptuj 9:2
26.01.2010: ŠC Novo Mesto - Gimnazija Ljutomer 8:1
26.01.2010: Gimnazija Ljutomer - Gimnazija Ptuj 2:7
© Kapodol.com

Kolo 3
16.03.2010: Gimnazija Ljutomer - ŠC Novo Mesto 0:4
16.03.2010: Gimnazija Ljutomer - Gimnazija Ptuj 0:4
16.03.2010: Gimnazija Ptuj - ŠC Novo Mesto 8:4
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent