3. slovenska futsal liga Maribor: sezona 2012, razpored tekem

JESENSKI DEL

Natisni razpored
Kolo 1
ŠD Kenguru - ŠD Zavrh
Cerkvenjak mladi - ŠD Korena
KMN Petelin - ŠD Selce
KMN Slemen - Gostišče Anton
Lotos - Miklavž TBS
Sveta Ana - Heric Sv. Duh
Zgornja Ščavnica - Agencija Mori
© Kapodol.com

Kolo 2
ŠD Korena - Lotos
ŠD Selce - Heric Sv. Duh
ŠD Zavrh - KMN Slemen
Agencija Mori - KMN Petelin
Gostišče Anton - Zgornja Ščavnica
Miklavž TBS - ŠD Kenguru
Sveta Ana - Cerkvenjak mladi
© Kapodol.com

Kolo 3
ŠD Kenguru - ŠD Korena
ŠD Selce - Agencija Mori
Cerkvenjak mladi - Heric Sv. Duh
KMN Petelin - Gostišče Anton
KMN Slemen - Miklavž TBS
Lotos - Sveta Ana
Zgornja Ščavnica - ŠD Zavrh
© Kapodol.com

Kolo 4
ŠD Korena - KMN Slemen
ŠD Zavrh - KMN Petelin
Agencija Mori - Heric Sv. Duh
Cerkvenjak mladi - Lotos
Gostišče Anton - ŠD Selce
Miklavž TBS - Zgornja Ščavnica
Sveta Ana - ŠD Kenguru
© Kapodol.com

Kolo 5
ŠD Kenguru - Cerkvenjak mladi
ŠD Selce - ŠD Zavrh
Agencija Mori - Gostišče Anton
KMN Petelin - Miklavž TBS
KMN Slemen - Sveta Ana
Lotos - Heric Sv. Duh
Zgornja Ščavnica - ŠD Korena
© Kapodol.com

Kolo 6
ŠD Korena - KMN Petelin
ŠD Zavrh - Agencija Mori
Cerkvenjak mladi - KMN Slemen
Gostišče Anton - Heric Sv. Duh
Lotos - ŠD Kenguru
Miklavž TBS - ŠD Selce
Sveta Ana - Zgornja Ščavnica
© Kapodol.com


Kolo 7
ŠD Kenguru - Heric Sv. Duh
ŠD Selce - ŠD Korena
Agencija Mori - Miklavž TBS
Gostišče Anton - ŠD Zavrh
KMN Petelin - Sveta Ana
KMN Slemen - Lotos
Zgornja Ščavnica - Cerkvenjak mladi
© Kapodol.com

Kolo 8
ŠD Kenguru - KMN Slemen
ŠD Korena - Agencija Mori
ŠD Zavrh - Heric Sv. Duh
Cerkvenjak mladi - KMN Petelin
Lotos - Zgornja Ščavnica
Miklavž TBS - Gostišče Anton
Sveta Ana - ŠD Selce
© Kapodol.com

Kolo 9
ŠD Selce - Cerkvenjak mladi
ŠD Zavrh - Miklavž TBS
Agencija Mori - Sveta Ana
Gostišče Anton - ŠD Korena
KMN Petelin - Lotos
KMN Slemen - Heric Sv. Duh
Zgornja Ščavnica - ŠD Kenguru
© Kapodol.com

Kolo 10
ŠD Kenguru - KMN Petelin
ŠD Korena - ŠD Zavrh
Cerkvenjak mladi - Agencija Mori
KMN Slemen - Zgornja Ščavnica
Lotos - ŠD Selce
Miklavž TBS - Heric Sv. Duh
Sveta Ana - Gostišče Anton
© Kapodol.com

Kolo 11
ŠD Selce - ŠD Kenguru
ŠD Zavrh - Sveta Ana
Agencija Mori - Lotos
Gostišče Anton - Cerkvenjak mladi
KMN Petelin - KMN Slemen
Miklavž TBS - ŠD Korena
Zgornja Ščavnica - Heric Sv. Duh
© Kapodol.com

Kolo 12
ŠD Kenguru - Agencija Mori
ŠD Korena - Heric Sv. Duh
Cerkvenjak mladi - ŠD Zavrh
KMN Slemen - ŠD Selce
Lotos - Gostišče Anton
Sveta Ana - Miklavž TBS
Zgornja Ščavnica - KMN Petelin
© Kapodol.com

Kolo 13
ŠD Korena - Sveta Ana
ŠD Selce - Zgornja Ščavnica
ŠD Zavrh - Lotos
Agencija Mori - KMN Slemen
Gostišče Anton - ŠD Kenguru
KMN Petelin - Heric Sv. Duh
Miklavž TBS - Cerkvenjak mladi
© Kapodol.com

SPOMLADANSKI DEL




Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent