Zimska liga Podčetrtek: sezona 2011

Strelci

43

Matjaž Vojsk (Loka Vulkanizacija Mulej )

26

Aleš Horjak (Neznanka X )

19

Luka Lončar (MM Gasilček Imeno )

14

Boštjan Planko (Panterji Prevorje )

13

Dejan Baliban (Vulkanizerstvo F1 )
Miha Belak (Neznanka X )
Anton Brečko (Neznanka X )
Aleš Doberšek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Matjaž Zendzianowsky (Loka Vulkanizacija Mulej )

12

Dejan Novak (ŠD Podsreda )
Jaka Šket (Vulkanizerstvo F1 )

11

Gašper Alegro (MM Gasilček Imeno )

10

Tomaž Amon (Panterji Prevorje )
David Čonč (Avtoprevozništvo Krivec )
Domagoj Harinski (ŠD Pristava )
Sebastjan Ivačič (MM Gasilček Imeno )
Denis Lojen (Vulkanizerstvo F1 )
Robi Žafran (Loka Vulkanizacija Mulej )

9

Tomaž Bovha (ŠK Virštanj )
Gregor Čakš (Avtoprevozništvo Krivec )
Primož Gajšek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Primož Grilc (ŠD Podsreda )
Gregor Umek (Podsreda mladi )

8

Peter Čonč (ŠK Virštanj )
Jure Drofenik (Avtoprevozništvo Krivec )
Marko Šket (Panterji Prevorje )

7

Aleš Dovgan (Neznanka X )
Davorin Hostnik (ŠK Virštanj )
Petar Pavlič (ŠD Pristava )

6

Sandi Barkovič (EKOD Buče )
Klemen Bercko (ŠK Virštanj )
Robi Frece (EKOD Buče )
Fredi Kajba (ŠD Imeno Veterani )
Rok Majer (Avtoprevozništvo Krivec )
Venčeslav Novak (Neznanka X )

5

Lucijan Bobek (Podsreda mladi )
Matej Bračun (ŠD Podsreda )
Žiga Cmerešek (ŠD Pristava )
Jernej Jagrič (ŠD Podsreda )
Denis Mraz (Avtoprevozništvo Krivec )
Mitja Muškatevc (EKOD Buče )
Filip Pangerl (Loka Vulkanizacija Mulej )
Darko Šelekar (ŠD Imeno Veterani )

4

Zoran Anderlič (ŠD Pristava )
Robi Bovha (ŠD Podsreda )
Urban Bračko (ŠD Pristava )
Boštjan Ceraj (MM Gasilček Imeno )
Andrej Jakopina (ŠK Virštanj )
Dušan Kajba (ŠD Imeno Veterani )
Miha Kužner (ŠD Podsreda )
Miran Levstik (Panterji Prevorje )
Mitja Lojen (Trgovina Polje )
Aleš Lupše (ŠK Virštanj )
Marko Narat (Vulkanizerstvo F1 )
Erazem Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Jani Recko (Panterji Prevorje )
Rok Stritar (ŠD Podsreda )
Branko Strle (EKOD Buče )
Darko Valek (ŠD Imeno Veterani )
Evgen Valek (ŠD Imeno Veterani )
Primož Založnik (ŠK Virštanj )

3

Srečko Ambrož (ŠD Imeno Veterani )
Tomaž Čokl (Avtoprevozništvo Krivec )
Matej Horjak (Neznanka X )
Andraž Hostnik (Trgovina Polje )
Klemen Jagrič (ŠD Podsreda )
Miha Jagrič (ŠD Podsreda )
Mitja Kamenšek (Avtoprevozništvo Krivec )
Mladen Koštrun (ŠD Imeno Veterani )
Rok Kramarič (ŠD Pristava )
Peter Misja (ŠD Imeno Veterani )
Matic Moškon (Vulkanizerstvo F1 )
Robert Plevnik (EKOD Buče )
Klemen Ržen (Podsreda mladi )
Uroš Šket (Vulkanizerstvo F1 )
Klemen Vavričuk (ŠK Virštanj )
Denis Vračun (Vulkanizerstvo F1 )

2

Damjan Cverlin (Avtoprevozništvo Krivec )
Andrej Debelak (MM Gasilček Imeno )
Gašper Gorjup (Trgovina Polje )
Boštjan Hostnik (Trgovina Polje )
Primož Ivanc (EKOD Buče )
Dejan Klakočar (Podsreda mladi )
Matic Mlakar (Neznanka X )
David Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Nick Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Klemen Poznič (Avtoprevozništvo Krivec )
Aleš Požek (Trgovina Polje )
Urban Rezec (Panterji Prevorje )
Damjan Stres (ŠD Imeno Veterani )
Žiga Strnad (Vulkanizerstvo F1 )
Peter Šket (EKOD Buče )
Matija Volavšek (EKOD Buče )
Peter Žličar (ŠD Pristava )

1

Nejc Bovha (ŠK Virštanj )
Dejan Bunšek (Trgovina Polje )
Borut Domitrovič (Vulkanizerstvo F1 )
Dani Fajs (ŠD Imeno Veterani )
Miran Gobec (Loka Vulkanizacija Mulej )
Rok Guček (Panterji Prevorje )
Tomi Guček (Panterji Prevorje )
Jože Jug (EKOD Buče )
Tomaž Kunej (Podsreda mladi )
Tadej Kunstič (MM Gasilček Imeno )
Rok Narat (Vulkanizerstvo F1 )
Sandi Omerzu (MM Gasilček Imeno )
Klemen Perčič (Podsreda mladi )
Franci Sinkovič (EKOD Buče )
Matic Šulc (Podsreda mladi )
Boštjan Volf (Avtoprevozništvo Krivec )
Žiga Vraničar (Avtoprevozništvo Krivec )
Srečko Žličar (ŠD Pristava )
Denis Žučko (Podsreda mladi )


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com