Zimska liga Podčetrtek: sezona 2011

Seznam igralcev

Uredi:
Kevin Agrež (EKOD Buče )
Tomaž Agrež (Trgovina Polje )
Gašper Alegro (MM Gasilček Imeno )
Srečko Ambrož (ŠD Imeno Veterani )
Klemen Amon (Trgovina Polje )
Tomaž Amon (Panterji Prevorje )
Zoran Anderlič (ŠD Pristava )
Milan Andrinek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Dejan Baliban (Vulkanizerstvo F1 )
Sandi Barkovič (EKOD Buče )
Miha Belak (Neznanka X )
Klemen Bercko (ŠK Virštanj )
Kristjan Bercko (Trgovina Polje )
Lucijan Bobek (Podsreda mladi )
Nejc Bovha (ŠK Virštanj )
Robi Bovha (ŠD Podsreda )
Sergej Bovha (ŠK Virštanj )
Tomaž Bovha (ŠK Virštanj )
Damjan Božičnik (ŠD Podsreda )
David Božičnik (ŠD Podsreda )
Urban Bračko (ŠD Pristava )
Aleš Bračun (Podsreda mladi )
Matej Bračun (ŠD Podsreda )
Rok Bratuša (Vulkanizerstvo F1 )
Anton Brečko (Neznanka X )
Dejan Bunšek (Trgovina Polje )
Boštjan Ceraj (MM Gasilček Imeno )
Žiga Cmerešek (ŠD Pristava )
Damjan Cverlin (Avtoprevozništvo Krivec )
Gregor Čakš (Avtoprevozništvo Krivec )
Rajko Čater (Loka Vulkanizacija Mulej )
Vesko Černoša (Loka Vulkanizacija Mulej )
Matic Čoh (ŠD Pristava )
Tomaž Čokl (Avtoprevozništvo Krivec )
David Čonč (Avtoprevozništvo Krivec )
Peter Čonč (ŠK Virštanj )
Andrej Debelak (MM Gasilček Imeno )
Aleš Doberšek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Borut Domitrovič (Vulkanizerstvo F1 )
Aleš Dovgan (Neznanka X )
Anton Drofenik (ŠD Imeno Veterani )
Jure Drofenik (Avtoprevozništvo Krivec )
Kristjan Drofernik (MM Gasilček Imeno )
Dani Fajs (ŠD Imeno Veterani )
Klemen Frece (EKOD Buče )
Robi Frece (EKOD Buče )
Primož Gajšek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Miran Gobec (Loka Vulkanizacija Mulej )
Gašper Gorjup (Trgovina Polje )
Primož Grilc (ŠD Podsreda )
Franci Grobelšek (ŠK Virštanj )
Aleš Grošič (ŠD Pristava )
Zdravko Gubenšek (ŠD Imeno Veterani )
Rok Guček (Panterji Prevorje )
Tomi Guček (Panterji Prevorje )
Damjan Hajnšek (Avtoprevozništvo Krivec )
Domagoj Harinski (ŠD Pristava )
Matej Hercl (ŠD Pristava )
Aleš Horjak (Neznanka X )
Matej Horjak (Neznanka X )
Andraž Hostnik (Trgovina Polje )
Boštjan Hostnik (Trgovina Polje )
Davorin Hostnik (Trgovina Polje )
Davorin Hostnik (ŠK Virštanj )
Roman Iskrač (ŠK Virštanj )
Sebastjan Ivačič (MM Gasilček Imeno )
Tomaž Ivačič (Trgovina Polje )
Toni Ivačič (Trgovina Polje )
Primož Ivanc (EKOD Buče )
Boštjan Jagrič (ŠD Podsreda )
Jernej Jagrič (ŠD Podsreda )
Klemen Jagrič (ŠD Podsreda )
Miha Jagrič (ŠD Podsreda )
Andrej Jakopina (ŠK Virštanj )
Benjamin Jazbec (Neznanka X )
Jure Jevšnik (Panterji Prevorje )
Andrej Jug (Podsreda mladi )
Jože Jug (EKOD Buče )
Dušan Kajba (ŠD Imeno Veterani )
Fredi Kajba (ŠD Imeno Veterani )
Kristijan Kajba (EKOD Buče )
Mitja Kamenšek (Avtoprevozništvo Krivec )
Dejan Klakočar (Podsreda mladi )
Jurij Klakočar (Podsreda mladi )
Tomaž Klavžar (Podsreda mladi )
Sašo Kokot (Avtoprevozništvo Krivec )
Tomi Kolar (Panterji Prevorje )
Igor Košir (Panterji Prevorje )
Mladen Koštrun (ŠD Imeno Veterani )
Klemen Krajnčan (Loka Vulkanizacija Mulej )
Srečko Krajnčan (Loka Vulkanizacija Mulej )
Rok Kramarič (ŠD Pristava )
Iztok Kregar (Avtoprevozništvo Krivec )
Uroš Krivec (Vulkanizerstvo F1 )
Tomaž Kunej (Podsreda mladi )
Tadej Kunstič (MM Gasilček Imeno )
Miha Kužner (ŠD Podsreda )
Armin Kvas (Avtoprevozništvo Krivec )
Erik Lesjak (Avtoprevozništvo Krivec )
Gregor Leskovšek (ŠK Virštanj )
Miran Levstik (Panterji Prevorje )
Denis Lojen (Vulkanizerstvo F1 )
Mitja Lojen (Trgovina Polje )
Luka Lončar (MM Gasilček Imeno )
Sebastjan Lorger (EKOD Buče )
Aleš Lupše (ŠK Virštanj )
Rok Majer (Avtoprevozništvo Krivec )
Aleš Marolt (Loka Vulkanizacija Mulej )
Peter Misja (ŠD Imeno Veterani )
Matic Mlakar (Neznanka X )
Jani Mlinarič (Trgovina Polje )
Joži Moškon (Podsreda mladi )
Matic Moškon (Vulkanizerstvo F1 )
Denis Mraz (Avtoprevozništvo Krivec )
Mitja Muškatevc (EKOD Buče )
Marko Narat (Vulkanizerstvo F1 )
Rok Narat (Vulkanizerstvo F1 )
Boris Novak (ŠD Podsreda )
Dejan Novak (ŠD Podsreda )
Venčeslav Novak (Neznanka X )
Sandi Omerzu (MM Gasilček Imeno )
Rok Ovčar (Neznanka X )
Filip Pangerl (Loka Vulkanizacija Mulej )
Petar Pavlič (ŠD Pristava )
Klemen Perčič (Podsreda mladi )
Boštjan Planko (Panterji Prevorje )
Sandi Planko (Panterji Prevorje )
Vani Planko (Panterji Prevorje )
Aljaž Plavsteiner (Neznanka X )
Robert Plevnik (EKOD Buče )
Bojan Počivavšek (ŠD Imeno Veterani )
David Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Erazem Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Nick Počivavšek (MM Gasilček Imeno )
Klemen Poznič (Avtoprevozništvo Krivec )
Aleš Požek (Trgovina Polje )
Rok Preskar (Podsreda mladi )
Boris Pungeršek (Loka Vulkanizacija Mulej )
Vasja Račič (Neznanka X )
Goran Ratkovič (ŠD Imeno Veterani )
Jani Recko (Panterji Prevorje )
Urban Rezec (Panterji Prevorje )
Klemen Ržen (Podsreda mladi )
Franci Sinkovič (EKOD Buče )
Damjan Stres (ŠD Imeno Veterani )
Rok Stritar (ŠD Podsreda )
Branko Strle (EKOD Buče )
Žiga Strnad (Vulkanizerstvo F1 )
Boštjan Šelekar (MM Gasilček Imeno )
Darko Šelekar (ŠD Imeno Veterani )
Jura Šelekar (ŠD Imeno Veterani )
Boštjan Šivak (Trgovina Polje )
Brane Šket (Panterji Prevorje )
Damjan Šket (EKOD Buče )
Darko Šket (ŠD Imeno Veterani )
Jaka Šket (Vulkanizerstvo F1 )
Marko Šket (Panterji Prevorje )
Peter Šket (EKOD Buče )
Uroš Šket (Vulkanizerstvo F1 )
Filip Štravs (MM Gasilček Imeno )
Jernej Šulc (Podsreda mladi )
Matic Šulc (Podsreda mladi )
Gregor Umek (Podsreda mladi )
Damjan Vajdič (Neznanka X )
Darko Valek (ŠD Imeno Veterani )
Evgen Valek (ŠD Imeno Veterani )
Klemen Vavričuk (ŠK Virštanj )
Klemen Vindar (Trgovina Polje )
Matjaž Vojsk (Loka Vulkanizacija Mulej )
Matija Volavšek (EKOD Buče )
Boštjan Volf (Avtoprevozništvo Krivec )
Uroš Volf (ŠK Virštanj )
Denis Vračun (Vulkanizerstvo F1 )
Žiga Vraničar (Avtoprevozništvo Krivec )
Domen Vrbek (ŠD Pristava )
Rok Zagorc (ŠD Podsreda )
Primož Založnik (ŠK Virštanj )
Matjaž Zendzianowsky (Loka Vulkanizacija Mulej )
Robi Žafran (Loka Vulkanizacija Mulej )
Peter Žličar (ŠD Pristava )
Srečko Žličar (ŠD Pristava )
Denis Žučko (Podsreda mladi )


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com