Zimska liga Podčetrtek: sezona 2011, razpored tekem

 

Natisni razpored
Kolo 1
13.11.2011: Trgovina Polje - ŠD Pristava 0:10več o tekmi
13.11.2011: Neznanka X - ŠK Virštanj 1:1več o tekmi
13.11.2011: ŠD Imeno Veterani - Panterji Prevorje 2:7več o tekmi
13.11.2011: ŠD Podsreda - Loka Vulkanizacija Mulej 1:6več o tekmi
13.11.2011: Vulkanizerstvo F1 - Podsreda mladi 3:2več o tekmi
13.11.2011: EKOD Buče - MM Gasilček Imeno 2:5več o tekmi
Avtoprevozništvo Krivec prosti
© Kapodol.com

Kolo 2
20.11.2011: ŠD Pristava - Avtoprevozništvo Krivec 3:5več o tekmi
20.11.2011: EKOD Buče - Loka Vulkanizacija Mulej 1:8več o tekmi
20.11.2011: Neznanka X - MM Gasilček Imeno 3:7več o tekmi
20.11.2011: Vulkanizerstvo F1 - Panterji Prevorje 6:3več o tekmi
20.11.2011: ŠD Imeno Veterani - ŠD Podsreda 3:10več o tekmi
20.11.2011: Trgovina Polje - Podsreda mladi 0:2več o tekmi
ŠK Virštanj prosti
© Kapodol.com

Kolo 3
27.11.2011: Vulkanizerstvo F1 - ŠD Podsreda 3:1več o tekmi
27.11.2011: ŠD Pristava - Podsreda mladi 2:1več o tekmi
27.11.2011: EKOD Buče - ŠD Imeno Veterani 2:6več o tekmi
27.11.2011: Neznanka X - Loka Vulkanizacija Mulej 2:6več o tekmi
27.11.2011: Avtoprevozništvo Krivec - ŠK Virštanj 3:0več o tekmi
27.11.2011: Trgovina Polje - Panterji Prevorje 1:7več o tekmi
MM Gasilček Imeno prosti
© Kapodol.com

Kolo 4
11.12.2011: ŠD Pristava - Panterji Prevorje 5:6več o tekmi
11.12.2011: Vulkanizerstvo F1 - EKOD Buče 3:2več o tekmi
11.12.2011: Neznanka X - ŠD Imeno Veterani 12:1več o tekmi
11.12.2011: Podsreda mladi - Avtoprevozništvo Krivec 1:6več o tekmi
11.12.2011: Trgovina Polje - ŠD Podsreda 1:12več o tekmi
11.12.2011: ŠK Virštanj - MM Gasilček Imeno 2:2več o tekmi
Loka Vulkanizacija Mulej prosti
© Kapodol.com

Kolo 5
18.12.2011: ŠD Pristava - ŠD Podsreda 2:2več o tekmi
18.12.2011: Podsreda mladi - Panterji Prevorje 2:1več o tekmi
18.12.2011: Neznanka X - Vulkanizerstvo F1 4:2več o tekmi
18.12.2011: ŠK Virštanj - Loka Vulkanizacija Mulej 2:8več o tekmi
18.12.2011: Avtoprevozništvo Krivec - MM Gasilček Imeno 5:3več o tekmi
18.12.2011: Trgovina Polje - EKOD Buče 1:6več o tekmi
ŠD Imeno Veterani prosti
© Kapodol.com

Kolo 6
26.12.2011: ŠD Pristava - EKOD Buče 2:2več o tekmi
26.12.2011: Panterji Prevorje - Avtoprevozništvo Krivec 3:9več o tekmi
26.12.2011: ŠK Virštanj - ŠD Imeno Veterani 11:2več o tekmi
26.12.2011: MM Gasilček Imeno - Loka Vulkanizacija Mulej 4:1več o tekmi
26.12.2011: Podsreda mladi - ŠD Podsreda 2:3več o tekmi
26.12.2011: Trgovina Polje - Neznanka X 1:10več o tekmi
Vulkanizerstvo F1 prosti
© Kapodol.com


Kolo 7
8.1.2012: Panterji Prevorje - ŠD Podsreda 3:9več o tekmi
8.1.2012: Podsreda mladi - EKOD Buče 3:2več o tekmi
8.1.2012: MM Gasilček Imeno - ŠD Imeno Veterani 15:1več o tekmi
8.1.2012: Avtoprevozništvo Krivec - Loka Vulkanizacija Mulej 1:5več o tekmi
8.1.2012: ŠD Pristava - Neznanka X 1:16več o tekmi
8.1.2012: ŠK Virštanj - Vulkanizerstvo F1 1:5več o tekmi
Trgovina Polje prosti
© Kapodol.com

Kolo 8
15.1.2012: ŠK Virštanj - Trgovina Polje 3:1več o tekmi
15.1.2012: Podsreda mladi - Neznanka X 2:6več o tekmi
15.1.2012: ŠD Podsreda - Avtoprevozništvo Krivec 4:1več o tekmi
15.1.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - ŠD Imeno Veterani 16:1več o tekmi
15.1.2012: MM Gasilček Imeno - Vulkanizerstvo F1 3:2več o tekmi
15.1.2012: Panterji Prevorje - EKOD Buče 4:2več o tekmi
ŠD Pristava prosti
© Kapodol.com

Kolo 9
22.1.2012: Panterji Prevorje - Neznanka X 6:5več o tekmi
22.1.2012: ŠD Podsreda - EKOD Buče 3:1več o tekmi
22.1.2012: Avtoprevozništvo Krivec - ŠD Imeno Veterani 2:1več o tekmi
22.1.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - Vulkanizerstvo F1 2:5več o tekmi
22.1.2012: MM Gasilček Imeno - Trgovina Polje 3:0 b.b.
22.1.2012: ŠK Virštanj - ŠD Pristava 6:1več o tekmi
Podsreda mladi prosti
© Kapodol.com

Kolo 10
5.2.2012: Podsreda mladi - ŠK Virštanj 2:6več o tekmi
5.2.2012: ŠD Podsreda - Neznanka X 3:2več o tekmi
5.2.2012: ŠD Imeno Veterani - Vulkanizerstvo F1 0:6več o tekmi
5.2.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - Trgovina Polje 15:2več o tekmi
5.2.2012: EKOD Buče - Avtoprevozništvo Krivec 2:3več o tekmi
5.2.2012: MM Gasilček Imeno - ŠD Pristava 4:5več o tekmi
Panterji Prevorje prosti
© Kapodol.com

Kolo 11
12.2.2012: Avtoprevozništvo Krivec - Vulkanizerstvo F1 3:4več o tekmi
12.2.2012: Panterji Prevorje - ŠK Virštanj 1:6več o tekmi
12.2.2012: ŠD Imeno Veterani - Trgovina Polje 10:4več o tekmi
12.2.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - ŠD Pristava 9:0več o tekmi
12.2.2012: MM Gasilček Imeno - Podsreda mladi 6:2več o tekmi
12.2.2012: EKOD Buče - Neznanka X 7:9več o tekmi
ŠD Podsreda prosti
© Kapodol.com

Kolo 12
19.2.2012: EKOD Buče - ŠK Virštanj 3:8več o tekmi
19.2.2012: Avtoprevozništvo Krivec - Trgovina Polje 12:3več o tekmi
19.2.2012: ŠD Imeno Veterani - Podsreda mladi 4:4več o tekmi
19.2.2012: ŠD Podsreda - MM Gasilček Imeno 1:2več o tekmi
19.2.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - Panterji Prevorje 11:1več o tekmi
19.2.2012: Vulkanizerstvo F1 - ŠD Pristava 8:1več o tekmi
Neznanka X prosti
© Kapodol.com

Kolo 13
26.2.2012: ŠD Imeno Veterani - ŠD Pristava 4:4več o tekmi
26.2.2012: Vulkanizerstvo F1 - Trgovina Polje 5:0več o tekmi
26.2.2012: Neznanka X - Avtoprevozništvo Krivec 0:3 b.b.
26.2.2012: Panterji Prevorje - MM Gasilček Imeno 2:5več o tekmi
26.2.2012: ŠD Podsreda - ŠK Virštanj 0:0
26.2.2012: Loka Vulkanizacija Mulej - Podsreda mladi 7:0več o tekmi
EKOD Buče prosti
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent