Zimska liga Ormož: sezona 2014

Strelci

16

Alen Žinko (Emn Akord )

15

David Janežič (ŠD Mladost )

12

Marjan Ivanuša (Avtoprevozništvo Jerebič )
Blaž Šegula (Bar Ribnik Ormož )

11

Denis Jaušovec (NK Ormož )

10

Gregor Hebar (Inox Ograje Majcen )

9

David Kaučič (Gadi )

8

Školiber Domen (KMN Tomaž )

7

Josip Novak (Avtoprevozništvo Jerebič )
Goričan Urban (KMN Tomaž )
Denis Vamberger (Bar Gaja Ivanjkovci )
Amadej Založnik (FSM Hidus )
Tadej Žinko (Emn Akord )

6

Patrik Jaušovec (NK Ormož )
Aljaž Majcen (Inox Ograje Majcen )
Gašparič Mitja (KMN Tomaž )
Klemen Zlatnik (ŠRD Pristan Frankovci )

5

Zidarič Blaž (Avtoprevozništvo Jerebič )
Lukas Gregorinčič (Emn Akord )
Nino Kolar (FSM Hidus )
Aleš Lesjak (Avtoprevozništvo Jerebič )
Leon Mar (FSM Hidus )
Sandi Martan (ŠRD Pristan Frankovci )
Denis Pintarič (Bar Gaja Ivanjkovci )
Nejc Podplatnik (Trust )
Sergej Štiberc (Bar Ribnik Ormož )

4

Blaž Borko (Avtoprevozništvo Jerebič )
Kristjan Brumen (Inox Ograje Majcen )
Zorec Denis (NK Ormož )
Trstenjak Dominik (ŠD Mladost )
Dejan Hajdari (Emn Akord )
Denis Hebar (Gadi )
Božo Klanjčar (Avtoprevozništvo Jerebič )
Alen Leben (Bar Ribnik Ormož )
Gregor Mar (FSM Hidus )
Rok Mulej (Bar Ribnik Ormož )
Matjašič Niko (KMN Tomaž )
Slavko Plohl (FSM Hidus )
Mitja Veselko (ŠRD Pristan Frankovci )
Timotej Vočanec (Bar Gaja Ivanjkovci )
David Vrbančič (NK Ormož )

3

Mitja Cimerman (Bar Gaja Ivanjkovci )
Kocmut Dejan (NK Ormož )
Mesarec Dejan (NK Ormož )
Jaušovec Denis (KMN Tomaž )
Benjamin Fekonja (ŠD Mladost )
Robi Govedič (FSM Hidus )
Belšak Kevin (KMN Tomaž )
Tomas Kosec (FSM Hidus )
Simon Majcen (Inox Ograje Majcen )
Damjan Perger (ŠD Mladost )
Žganec Sandi (ŠD Mladost )
Mitja Strmšek (Bar Ribnik Ormož )
Robert Zadravec (Avtoprevozništvo Jerebič )
Alen Županič (Bar Gaja Ivanjkovci )

2

Kamenšek Aleš (KMN Tomaž )
David Borko (Trust )
Sašo Fijavž (Bar Gaja Ivanjkovci )
Šnajder Goran (Avtoprevozništvo Jerebič )
Denis Jambriško (ŠRD Pristan Frankovci )
Rok Klemenčič (Trust )
Mako Kovačec (Bar Gaja Ivanjkovci )
Nino Kuhar (Trust )
Matevž Kukovec (Inox Ograje Majcen )
Iztok Lešnjak (ŠD Mladost )
Boštjan Majcen (Inox Ograje Majcen )
Jakob Majcen (Bar Ribnik Ormož )
David Majč (Trust )
Viher Marjan (Emn Akord )
Gajser Matej (KMN Tomaž )
Sandi Petovar (ŠRD Pristan Frankovci )
Plavec Rene (KMN Tomaž )
Marko Roškar (Inox Ograje Majcen )
Mitja Škrlec (Gadi )
Dani Vrbnjak (ŠD Mladost )
Jani Zamuda (Bar Ribnik Ormož )

1

Grega Borko (Trust )
Goričan David (FSM Hidus )
Belec Ivo (ŠD Mladost )
Miha Kirbiš (FSM Hidus )
Dejan Kociper (Bar Gaja Ivanjkovci )
Sašo Korez (ŠRD Pristan Frankovci )
Boris Kosi (Bar Gaja Ivanjkovci )
Kristjan Lah (ŠD Mladost )
Petek Leon (Bar Ribnik Ormož )
David Majcen (Inox Ograje Majcen )
Denis Munda (Inox Ograje Majcen )
Matic Orešnik (ŠRD Pristan Frankovci )
Primož Panič (Trust )
Žganec Patrik (KMN Tomaž )
Sebastjan Piberčnik (Bar Ribnik Ormož )
Robi Ratek (ŠRD Pristan Frankovci )
Jernej Rotar (Trust )
Dani Toplak (ŠD Mladost )
Aleks Vizjak (NK Ormož )
Jan Vočanec (Emn Akord )
Tilen Vočanec (Bar Gaja Ivanjkovci )


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com