Zimska veteranska liga Oplotnice: sezona 2010

25.01.2011, torek ob 16:39
Komentar devetega kroga

V prvem srečanju devetega kroga veteranske lige je Tekoma Draža vas z zadetkom Petra Peca in Marka Krančana premagala Bewando z 2:0. Sabina je po vodstvu ekipe Zeče gostišča Fink z 0:1, preobrnila rezultat v drugem polčasu v svojo korist in zmagala z 7:1. V vrstah Sabine je kar pet zadetkov dosegel Dejvis Miljkovič. NK Fram bar Tamara je premagal Galero visoko z 7:2. NK Bistrici je zmago proti TGM Leskovar priigral Zvonko Korošec, ki je tri minute pred koncem srečanja postavil končni rezultat 3:2.

ŠD Pohorje Nellux in Avto Stegne sta prikazali izredno dobro igro, priložnosti so se vrstile na obeh straneh, na koncu pa so zmagali igralci ŠD Pohorje Nellux z 6:4. Loški hram Šuby je premagal Krovstvo Podgrajšek Zlakovo s 3:1. Gamsi so po porazu v prejšnjem krogu ponovno zmagali, tokrat so premagali Garče gostilno Pozne 4:3. Trenutno je s 16 doseženimi zadetki najboljši strelec Ervin Furlan (NK Fram bar Tamara).

Prispevek: Robi Lesjak