Zimska liga Oplotnice: sezona 2010

20.12.2010, ponedeljek ob 14:15
Komentar sedmega kroga

Kebelj avtoservis Globovnik si je zmago proti Strojegradnji Marguč priigral v prvem polčasu, ki ga je dobil s 4:1. Na koncu se je srečanje končalo v korist ekipe Kebelj avtoservis Globovnik z 5:3. HIK Zreče je premagal Pohorce z 9:4. Čadram prevozi Laporšek so, po izredno zanimivem in izenačenem srečanju, na koncu, z zadetkom Marka Juriča, premagali Ecoinvest s 3:2. Kelly caffe si je zmago proti Pub Belem konju s 7:4 priigral v zadnjih minutah srečanja.

Računalništvo Štern Bar Gams je še petič zmagalo. Tokrat so v izredno zanimivem srečanju po vodstvu moštva Avto Stegne ŠD Tinje z 0:2 na koncu preobrnili rezultat v svojo korist in zmagali s 5:2. Aha Emmi Bistrica je premagala S-Automobile s 4:3. Odločilni zadetek je dosegel nekaj sekund pred koncem srečanja Jure Jelenko, tako da so se zmage, po izredno izenačenem srečanju polnih preobratov, veselili igralci Aha Emmi Bistrice. Igralcev G 4 ni bilo na srečanje in Krovstvo Borovnik je zmagalo z 0:3 brez boja. V primeru, da jih na srečanje ne bo na enem izmed prihodnjih krogov se jih izključi iz tekmovanja.

Prispevek: Robi Lesjak