Letna liga Notranje Gorice: sezona 2014, razpored tekem

SPOMLADANSKI DEL

Natisni razpored
Kolo 1
24.04.2014: KMN Notranje Gorice 2 - Nesa Team 3:4več o tekmi
24.04.2014: Komplast Brezovica - Avtomehanika Boškovski 4:3več o tekmi
24.04.2014: Spilfederberji - Majland 5:3več o tekmi
KMN Notranje Gorice prosti
© Kapodol.com


Kolo 2
08.05.2014: Komplast Brezovica - Spilfederberji 1:3več o tekmi
08.05.2014: KMN Notranje Gorice 2 - Majland 5:3več o tekmi
08.05.2014: KMN Notranje Gorice - Nesa Team 2:2več o tekmi
Avtomehanika Boškovski prosti
© Kapodol.com

Kolo 3
15.05.2014: Avtomehanika Boškovski - Majland 3:5več o tekmi
15.05.2014: KMN Notranje Gorice - Spilfederberji 7:3več o tekmi
15.05.2014: Komplast Brezovica - Nesa Team 1:0več o tekmi
KMN Notranje Gorice 2 prosti
© Kapodol.com


Kolo 4
22.05.2014: KMN Notranje Gorice 2 - Spilfederberji 0:3več o tekmi
22.05.2014: Majland - Komplast Brezovica 3:8več o tekmi
22.05.2014: KMN Notranje Gorice - Avtomehanika Boškovski 2:4več o tekmi
Nesa Team prosti
© Kapodol.com

Kolo 5
29.05.2014: KMN Notranje Gorice - KMN Notranje Gorice 2 2:3več o tekmi
29.05.2014: Majland - Nesa Team 1:1več o tekmi
29.05.2014: Spilfederberji - Avtomehanika Boškovski 3:0več o tekmi
Komplast Brezovica prosti
© Kapodol.com

Kolo 6
05.06.2014: KMN Notranje Gorice 2 - Komplast Brezovica 2:4več o tekmi
05.06.2014: Avtomehanika Boškovski - Nesa Team 4:3več o tekmi
05.06.2014: KMN Notranje Gorice - Majland 3:4več o tekmi
Spilfederberji prosti
© Kapodol.com


Kolo 7
12.06.2014: Avtomehanika Boškovski - KMN Notranje Gorice 2 3:1več o tekmi
12.06.2014: KMN Notranje Gorice - Komplast Brezovica 0:3 b.b.
12.06.2014: Nesa Team - Spilfederberji 2:2več o tekmi
Majland prosti
© Kapodol.com

JESENSKI DEL

Kolo 1
04.09.2014: Nesa Team - KMN Notranje Gorice 2 2:4več o tekmi
04.09.2014: Avtomehanika Boškovski - Komplast Brezovica 1:9več o tekmi
04.09.2014: Majland - Spilfederberji 2:1več o tekmi
KMN Notranje Gorice prosti
© Kapodol.com


Kolo 2
11.09.2014: Spilfederberji - Komplast Brezovica 2:6več o tekmi
11.09.2014: Majland - KMN Notranje Gorice 2 2:1več o tekmi
11.09.2014: Nesa Team - KMN Notranje Gorice 0:3 b.b.
Avtomehanika Boškovski prosti
© Kapodol.com

Kolo 3
18.09.2014: Majland - Avtomehanika Boškovski 12:1več o tekmi
18.09.2014: Spilfederberji - KMN Notranje Gorice 2:1več o tekmi
18.09.2014: Nesa Team - Komplast Brezovica 1:7več o tekmi
KMN Notranje Gorice 2 prosti
© Kapodol.com


Kolo 4
25.09.2014: Spilfederberji - KMN Notranje Gorice 2 2:3več o tekmi
25.09.2014: Komplast Brezovica - Majland 3:7več o tekmi
25.09.2014: Avtomehanika Boškovski - KMN Notranje Gorice 6:4več o tekmi
Nesa Team prosti
© Kapodol.com

Kolo 5
02.10.2014: KMN Notranje Gorice 2 - KMN Notranje Gorice 3:4več o tekmi
02.10.2014: Nesa Team - Majland 3:4več o tekmi
02.10.2014: Avtomehanika Boškovski - Spilfederberji 0:1več o tekmi
Komplast Brezovica prosti
© Kapodol.com

Kolo 6
09.10.2014: Komplast Brezovica - KMN Notranje Gorice 2 3:4več o tekmi
09.10.2014: Nesa Team - Avtomehanika Boškovski 2:8več o tekmi
09.10.2014: Majland - KMN Notranje Gorice 3:1več o tekmi
Spilfederberji prosti
© Kapodol.com


Kolo 7
16.10.2014: KMN Notranje Gorice 2 - Avtomehanika Boškovski 3:1več o tekmi
16.10.2014: Komplast Brezovica - KMN Notranje Gorice 2:0več o tekmi
16.10.2014: Nesa Team - Spilfederberji 2:2več o tekmi
Majland prosti
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent