Občinska zimska liga Metlika: sezona 2009, LESTVICA


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Sektor C2 1513207515+6041
2ŠD Dobravice 1512216118+4338
3ŠD Kučar 1511227518+5735
4Pri Tomotu 1510236419+4532
5TKS Smuk 158256636+3026
6Metlika Bojsi 157444743+425
7Svib United 157353828+1024
8ŠD Lokvica 156543830+823
9Belokranjski Bled Božakovo 154292751-2414
10Podzemelj 152852536-1114
11Suzi bar Suhor 154292364-4114
12ŠD Grabrovec 153482732-513
13NBK Metlika 153391950-3112
14Sektor C1 1532102056-3611
15Promil 1522112560-358
16Metliške Dobričine 1521121185-747
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Želite objavo te lestvice na vaši spletni strani?

Vse tekme:

Kolo 1
21.11.2009: Suzi bar Suhor - ŠD Lokvica 1:2več o tekmi
21.11.2009: ŠD Dobravice - Metlika Bojsi 4:0več o tekmi
21.11.2009: Sektor C1 - Podzemelj 0:0več o tekmi
21.11.2009: Sektor C2 - Svib United 9:0več o tekmi
21.11.2009: Pri Tomotu - NBK Metlika 4:1več o tekmi
21.11.2009: Promil - Belokranjski Bled Božakovo 2:4več o tekmi
21.11.2009: TKS Smuk - ŠD Kučar 3:2več o tekmi
21.11.2009: ŠD Grabrovec - Metliške Dobričine 9:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 2
28.11.2009: Metlika Bojsi - ŠD Kučar 2:2več o tekmi
28.11.2009: NBK Metlika - Suzi bar Suhor 1:3več o tekmi
28.11.2009: Svib United - TKS Smuk 1:1več o tekmi
28.11.2009: ŠD Dobravice - Sektor C1 4:0več o tekmi
28.11.2009: Belokranjski Bled Božakovo - ŠD Grabrovec 1:0več o tekmi
28.11.2009: ŠD Lokvica - Sektor C2 1:6več o tekmi
28.11.2009: Metliške Dobričine - Pri Tomotu 0:8več o tekmi
28.11.2009: Podzemelj - Promil 3:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
05.12.2009: Sektor C1 - Metlika Bojsi 1:4več o tekmi
05.12.2009: Sektor C2 - NBK Metlika 5:0več o tekmi
05.12.2009: Promil - ŠD Dobravice 1:5več o tekmi
05.12.2009: ŠD Kučar - Svib United 2:1več o tekmi
05.12.2009: ŠD Grabrovec - Podzemelj 2:2več o tekmi
05.12.2009: TKS Smuk - ŠD Lokvica 3:3več o tekmi
05.12.2009: Suzi bar Suhor - Metliške Dobričine 6:0več o tekmi
05.12.2009: Pri Tomotu - Belokranjski Bled Božakovo 5:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
12.12.2009: Metlika Bojsi - Svib United 4:3več o tekmi
12.12.2009: Podzemelj - Pri Tomotu 0:2več o tekmi
12.12.2009: Belokranjski Bled Božakovo - Suzi bar Suhor 2:1več o tekmi
12.12.2009: ŠD Dobravice - ŠD Grabrovec 2:1več o tekmi
12.12.2009: Sektor C1 - Promil 1:0več o tekmi
12.12.2009: ŠD Lokvica - ŠD Kučar 2:3več o tekmi
12.12.2009: Metliške Dobričine - Sektor C2 1:6več o tekmi
12.12.2009: NBK Metlika - TKS Smuk 1:8več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
19.12.2009: Suzi bar Suhor - Podzemelj 2:2več o tekmi
19.12.2009: TKS Smuk - Metliške Dobričine 2:3več o tekmi
19.12.2009: ŠD Kučar - NBK Metlika 9:0več o tekmi
19.12.2009: Svib United - ŠD Lokvica 1:0več o tekmi
19.12.2009: Promil - Metlika Bojsi 4:4več o tekmi
19.12.2009: Pri Tomotu - ŠD Dobravice 1:1več o tekmi
19.12.2009: ŠD Grabrovec - Sektor C1 2:2več o tekmi
19.12.2009: Sektor C2 - Belokranjski Bled Božakovo 3:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
16.01.2010: Podzemelj - Sektor C2 3:3več o tekmi
16.01.2010: Belokranjski Bled Božakovo - TKS Smuk 2:3več o tekmi
16.01.2010: NBK Metlika - Svib United 2:3več o tekmi
16.01.2010: Sektor C1 - Pri Tomotu 1:6več o tekmi
16.01.2010: Metlika Bojsi - ŠD Lokvica 2:2več o tekmi
16.01.2010: Metliške Dobričine - ŠD Kučar 0:10več o tekmi
16.01.2010: Promil - ŠD Grabrovec 1:3več o tekmi
16.01.2010: ŠD Dobravice - Suzi bar Suhor 7:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
23.01.2010: Pri Tomotu - Promil 7:0več o tekmi
23.01.2010: Svib United - Metliške Dobričine 6:0več o tekmi
23.01.2010: Sektor C2 - ŠD Dobravice 5:1več o tekmi
23.01.2010: ŠD Kučar - Belokranjski Bled Božakovo 6:1več o tekmi
23.01.2010: Suzi bar Suhor - Sektor C1 5:1več o tekmi
23.01.2010: ŠD Lokvica - NBK Metlika 1:2več o tekmi
23.01.2010: TKS Smuk - Podzemelj 8:0več o tekmi
23.01.2010: ŠD Grabrovec - Metlika Bojsi 2:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
30.01.2010: Metliške Dobričine - ŠD Lokvica 0:6več o tekmi
30.01.2010: ŠD Grabrovec - Pri Tomotu 0:6več o tekmi
30.01.2010: Metlika Bojsi - NBK Metlika 3:0več o tekmi
30.01.2010: Sektor C1 - Sektor C2 1:7več o tekmi
30.01.2010: Promil - Suzi bar Suhor 2:2več o tekmi
30.01.2010: Podzemelj - ŠD Kučar 0:4več o tekmi
30.01.2010: ŠD Dobravice - TKS Smuk 4:3več o tekmi
30.01.2010: Belokranjski Bled Božakovo - Svib United 2:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
13.02.2010: ŠD Kučar - ŠD Dobravice 2:3več o tekmi
13.02.2010: NBK Metlika - Metliške Dobričine 1:1več o tekmi
13.02.2010: Pri Tomotu - Metlika Bojsi 6:1več o tekmi
13.02.2010: Sektor C2 - Promil 8:3več o tekmi
13.02.2010: TKS Smuk - Sektor C1 7:1več o tekmi
13.02.2010: ŠD Lokvica - Belokranjski Bled Božakovo 3:2več o tekmi
13.02.2010: Svib United - Podzemelj 1:1več o tekmi
13.02.2010: Suzi bar Suhor - ŠD Grabrovec 2:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
20.02.2010: Podzemelj - ŠD Lokvica 3:3več o tekmi
20.02.2010: Metlika Bojsi - Metliške Dobričine 6:0več o tekmi
20.02.2010: ŠD Grabrovec - Sektor C2 0:3več o tekmi
20.02.2010: Belokranjski Bled Božakovo - NBK Metlika 3:3več o tekmi
20.02.2010: ŠD Dobravice - Svib United 3:2več o tekmi
20.02.2010: Promil - TKS Smuk 5:3več o tekmi
20.02.2010: Pri Tomotu - Suzi bar Suhor 9:0več o tekmi
20.02.2010: Sektor C1 - ŠD Kučar 2:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 11
27.02.2010: NBK Metlika - Podzemelj 2:2več o tekmi
27.02.2010: Suzi bar Suhor - Metlika Bojsi 1:6več o tekmi
27.02.2010: Metliške Dobričine - Belokranjski Bled Božakovo 0:1več o tekmi
27.02.2010: Sektor C2 - Pri Tomotu 2:1več o tekmi
27.02.2010: TKS Smuk - ŠD Grabrovec 5:2več o tekmi
27.02.2010: Svib United - Sektor C1 7:1več o tekmi
27.02.2010: ŠD Lokvica - ŠD Dobravice 1:1več o tekmi
27.02.2010: ŠD Kučar - Promil 9:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 12
06.03.2010: Promil - Svib United 0:4več o tekmi
06.03.2010: Sektor C1 - ŠD Lokvica 0:4več o tekmi
06.03.2010: Metlika Bojsi - Belokranjski Bled Božakovo 7:3več o tekmi
06.03.2010: Podzemelj - Metliške Dobričine 4:1več o tekmi
06.03.2010: ŠD Dobravice - NBK Metlika 6:1več o tekmi
06.03.2010: Pri Tomotu - TKS Smuk 5:2več o tekmi
06.03.2010: Suzi bar Suhor - Sektor C2 0:4več o tekmi
06.03.2010: ŠD Grabrovec - ŠD Kučar 0:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 13
13.03.2010: ŠD Kučar - Pri Tomotu 6:2več o tekmi
13.03.2010: Svib United - ŠD Grabrovec 0:2več o tekmi
13.03.2010: Sektor C2 - Metlika Bojsi 8:0več o tekmi
13.03.2010: TKS Smuk - Suzi bar Suhor 12:0več o tekmi
13.03.2010: Metliške Dobričine - ŠD Dobravice 0:13več o tekmi
13.03.2010: Belokranjski Bled Božakovo - Podzemelj 3:3več o tekmi
13.03.2010: NBK Metlika - Sektor C1 1:2več o tekmi
13.03.2010: ŠD Lokvica - Promil 3:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 14
20.03.2010: Sektor C2 - TKS Smuk 4:1več o tekmi
20.03.2010: Metlika Bojsi - Podzemelj 3:2več o tekmi
20.03.2010: Suzi bar Suhor - ŠD Kučar 0:12več o tekmi
20.03.2010: ŠD Grabrovec - ŠD Lokvica 3:3več o tekmi
20.03.2010: Promil - NBK Metlika 0:2več o tekmi
20.03.2010: Pri Tomotu - Svib United 1:1več o tekmi
20.03.2010: Sektor C1 - Metliške Dobričine 2:3več o tekmi
20.03.2010: ŠD Dobravice - Belokranjski Bled Božakovo 5:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 15
27.03.2010: ŠD Kučar - Sektor C2 2:2več o tekmi
27.03.2010: ŠD Lokvica - Pri Tomotu 4:1več o tekmi
27.03.2010: Metliške Dobričine - Promil 2:5več o tekmi
27.03.2010: NBK Metlika - ŠD Grabrovec 2:0več o tekmi
27.03.2010: Belokranjski Bled Božakovo - Sektor C1 1:5več o tekmi
27.03.2010: Podzemelj - ŠD Dobravice 0:2več o tekmi
27.03.2010: Svib United - Suzi bar Suhor 3:0več o tekmi
27.03.2010: TKS Smuk - Metlika Bojsi 5:3več o tekmi
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent