Zimska liga Ljubljana ŠC Triglav: sezona 2007, razpored tekem

SKUPINA A

Natisni razpored
Kolo 1
27.10.2007: Beli team - Ico team 5:0več o tekmi
28.10.2007: Vepoks - Behar Astlak 2:5več o tekmi
28.10.2007: Šipca okna vrata - Teleteam 1:3več o tekmi
28.10.2007: Hafesan team - Gostilna Jelen 2:5več o tekmi
28.10.2007: Paleste Plus - Spon Copy center 3:7več o tekmi
28.10.2007: Druga pomoč - Realka Empora Nova 1:5več o tekmi
28.10.2007: Eurolux - Dževko Metali 1:6več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 2
03.11.2007: Realka Empora Nova - Spon Copy center 2:6več o tekmi
03.11.2007: Teleteam - Vepoks 3:2več o tekmi
03.11.2007: Dževko Metali - Hafesan team 2:7več o tekmi
03.11.2007: Gostilna Jelen - Beli team 2:0več o tekmi
03.11.2007: Ico team - Paleste Plus 5:5več o tekmi
04.11.2007: Behar Astlak - Eurolux 5:3več o tekmi
04.11.2007: Druga pomoč - Šipca okna vrata 2:6več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
10.11.2007: Hafesan team - Behar Astlak 3:3več o tekmi
10.11.2007: Beli team - Dževko Metali 3:1več o tekmi
11.11.2007: Šipca okna vrata - Realka Empora Nova 3:3več o tekmi
11.11.2007: Vepoks - Druga pomoč 0:6več o tekmi
11.11.2007: Eurolux - Teleteam 0:5več o tekmi
11.11.2007: Paleste Plus - Gostilna Jelen 2:3več o tekmi
11.11.2007: Spon Copy center - Ico team 3:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
17.11.2007: Gostilna Jelen - Spon Copy center 0:4več o tekmi
17.11.2007: Behar Astlak - Beli team 4:4več o tekmi
17.11.2007: Realka Empora Nova - Ico team 2:3več o tekmi
17.11.2007: Šipca okna vrata - Vepoks 2:1več o tekmi
18.11.2007: Teleteam - Hafesan team 3:4več o tekmi
18.11.2007: Druga pomoč - Eurolux 5:1več o tekmi
18.11.2007: Dževko Metali - Paleste Plus 5:6več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
01.12.2007: Vepoks - Realka Empora Nova 0:7več o tekmi
01.12.2007: Beli team - Teleteam 1:0več o tekmi
01.12.2007: Ico team - Gostilna Jelen 5:5več o tekmi
02.12.2007: Paleste Plus - Behar Astlak 4:5več o tekmi
02.12.2007: Spon Copy center - Dževko Metali 2:5več o tekmi
02.12.2007: Hafesan team - Druga pomoč 1:1več o tekmi
02.12.2007: Eurolux - Šipca okna vrata 3:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
09.12.2007: Behar Astlak - Spon Copy center 2:5več o tekmi
09.12.2007: Realka Empora Nova - Gostilna Jelen 2:3več o tekmi
09.12.2007: Dževko Metali - Ico team 4:4več o tekmi
09.12.2007: Teleteam - Paleste Plus 3:3več o tekmi
09.12.2007: Šipca okna vrata - Hafesan team 2:2več o tekmi
09.12.2007: Vepoks - Eurolux 5:3več o tekmi
09.12.2007: Druga pomoč - Beli team 3:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
22.12.2007: Eurolux - Realka Empora Nova 2:5več o tekmi
22.12.2007: Hafesan team - Vepoks 12:4več o tekmi
22.12.2007: Beli team - Šipca okna vrata 1:1več o tekmi
22.12.2007: Paleste Plus - Druga pomoč 7:1več o tekmi
22.12.2007: Spon Copy center - Teleteam 4:0več o tekmi
22.12.2007: Ico team - Behar Astlak 2:2več o tekmi
22.12.2007: Gostilna Jelen - Dževko Metali 4:7več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
05.01.2008: Vepoks - Beli team 2:2več o tekmi
06.01.2008: Eurolux - Hafesan team 1:8več o tekmi
06.01.2008: Behar Astlak - Gostilna Jelen 2:6več o tekmi
06.01.2008: Teleteam - Ico team 2:1več o tekmi
06.01.2008: Druga pomoč - Spon Copy center 3:7več o tekmi
06.01.2008: Šipca okna vrata - Paleste Plus 0:6več o tekmi
06.01.2008: Realka Empora Nova - Dževko Metali 1:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
19.01.2008: Paleste Plus - Vepoks 7:3več o tekmi
19.01.2008: Hafesan team - Realka Empora Nova 1:5več o tekmi
19.01.2008: Beli team - Eurolux 3:0 b.b.
20.01.2008: Spon Copy center - Šipca okna vrata 3:0 b.b.
20.01.2008: Dževko Metali - Behar Astlak 3:9več o tekmi
20.01.2008: Ico team - Druga pomoč 1:5več o tekmi
20.01.2008: Gostilna Jelen - Teleteam 0:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
03.02.2008: Druga pomoč - Gostilna Jelen 3:5več o tekmi
03.02.2008: Vepoks - Spon Copy center 2:4več o tekmi
03.02.2008: Realka Empora Nova - Behar Astlak 2:2več o tekmi
03.02.2008: Šipca okna vrata - Ico team 1:3več o tekmi
03.02.2008: Hafesan team - Beli team 3:0več o tekmi
03.02.2008: Teleteam - Dževko Metali 6:4več o tekmi
03.02.2008: Eurolux - Paleste Plus 1:10več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 11
09.02.2008: Ico team - Vepoks 2:5več o tekmi
09.02.2008: Spon Copy center - Eurolux 3:0 b.b.
09.02.2008: Dževko Metali - Druga pomoč 0:3 b.b.
09.02.2008: Behar Astlak - Teleteam 3:3več o tekmi
09.02.2008: Paleste Plus - Hafesan team 1:0več o tekmi
09.02.2008: Beli team - Realka Empora Nova 4:2več o tekmi
09.02.2008: Gostilna Jelen - Šipca okna vrata 4:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 12
24.02.2008: Hafesan team - Spon Copy center 4:2več o tekmi
24.02.2008: Beli team - Paleste Plus 4:5več o tekmi
24.02.2008: Druga pomoč - Behar Astlak 2:2več o tekmi
24.02.2008: Šipca okna vrata - Dževko Metali 3:0 b.b.
24.02.2008: Vepoks - Gostilna Jelen 1:10več o tekmi
24.02.2008: Realka Empora Nova - Teleteam 0:1več o tekmi
24.02.2008: Eurolux - Ico team 5:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 13
08.03.2008: Paleste Plus - Realka Empora Nova 4:2več o tekmi
08.03.2008: Dževko Metali - Vepoks 0:3 b.b.
08.03.2008: Gostilna Jelen - Eurolux 3:0 b.b.
08.03.2008: Ico team - Hafesan team 0:1več o tekmi
08.03.2008: Behar Astlak - Šipca okna vrata 2:2več o tekmi
08.03.2008: Teleteam - Druga pomoč 2:0več o tekmi
08.03.2008: Spon Copy center - Beli team 2:1več o tekmi
© Kapodol.com

SKUPINA B

Kolo 1
27.10.2007: Dalus United - Najšibkejši člen 5:3več o tekmi
27.10.2007: Joma Buon Piatto Ig - Jadra Team 10:2več o tekmi
27.10.2007: Kia Črešnik team - HKD Medžimurje Ljubljana 10:2več o tekmi
27.10.2007: Rummenige - AC Schnaiper 3:0več o tekmi
28.10.2007: FC Špica - Avto šola Stop 4:7več o tekmi
28.10.2007: Kigma - ST Kogovšek Dravlje 1:4več o tekmi
28.10.2007: Šipca steklarstvo - Torcida 1:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 2
03.11.2007: AC Schnaiper - Kia Črešnik team 1:5več o tekmi
03.11.2007: Jadra Team - ST Kogovšek Dravlje 1:5več o tekmi
03.11.2007: HKD Medžimurje Ljubljana - FC Špica 3:5več o tekmi
03.11.2007: Najšibkejši člen - Rummenige 2:6več o tekmi
03.11.2007: Torcida - Dalus United 2:3več o tekmi
04.11.2007: Avto šola Stop - Kigma 3:1več o tekmi
04.11.2007: Joma Buon Piatto Ig - Šipca steklarstvo 2:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
10.11.2007: Dalus United - Joma Buon Piatto Ig 7:4več o tekmi
10.11.2007: Kigma - HKD Medžimurje Ljubljana 7:2več o tekmi
11.11.2007: Kia Črešnik team - Najšibkejši člen 5:2več o tekmi
11.11.2007: FC Špica - AC Schnaiper 6:0več o tekmi
11.11.2007: Šipca steklarstvo - Jadra Team 5:4več o tekmi
11.11.2007: ST Kogovšek Dravlje - Avto šola Stop 3:3več o tekmi
11.11.2007: Rummenige - Torcida 2:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
17.11.2007: Joma Buon Piatto Ig - Rummenige 6:0več o tekmi
17.11.2007: HKD Medžimurje Ljubljana - ST Kogovšek Dravlje 2:5več o tekmi
17.11.2007: AC Schnaiper - Kigma 2:5več o tekmi
17.11.2007: Najšibkejši člen - FC Špica 4:5več o tekmi
18.11.2007: Torcida - Kia Črešnik team 1:6več o tekmi
18.11.2007: Jadra Team - Avto šola Stop 1:8več o tekmi
18.11.2007: Šipca steklarstvo - Dalus United 0:4več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
01.12.2007: Avto šola Stop - HKD Medžimurje Ljubljana 4:1več o tekmi
01.12.2007: Dalus United - Jadra Team 2:4več o tekmi
01.12.2007: Kia Črešnik team - Joma Buon Piatto Ig 5:2več o tekmi
01.12.2007: FC Špica - Torcida 4:3več o tekmi
02.12.2007: Kigma - Najšibkejši člen 6:3več o tekmi
02.12.2007: Rummenige - Šipca steklarstvo 1:9več o tekmi
02.12.2007: ST Kogovšek Dravlje - AC Schnaiper 9:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
12.01.2007: Joma Buon Piatto Ig - FC Špica 2:4več o tekmi
09.12.2007: Jadra Team - HKD Medžimurje Ljubljana 3:4več o tekmi
09.12.2007: AC Schnaiper - Avto šola Stop 1:7več o tekmi
09.12.2007: Najšibkejši člen - ST Kogovšek Dravlje 1:6več o tekmi
09.12.2007: Torcida - Kigma 4:6več o tekmi
09.12.2007: Šipca steklarstvo - Kia Črešnik team 1:8več o tekmi
09.12.2007: Dalus United - Rummenige 8:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
22.12.2007: Avto šola Stop - Najšibkejši člen 3:2več o tekmi
22.12.2007: Kia Črešnik team - Dalus United 3:2več o tekmi
22.12.2007: FC Špica - Šipca steklarstvo 2:1več o tekmi
22.12.2007: Kigma - Joma Buon Piatto Ig 2:3več o tekmi
22.12.2007: ST Kogovšek Dravlje - Torcida 9:4več o tekmi
22.12.2007: Rummenige - Jadra Team 2:10več o tekmi
22.12.2007: HKD Medžimurje Ljubljana - AC Schnaiper 4:0več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
05.01.2008: Rummenige - Kia Črešnik team 2:9več o tekmi
05.01.2008: Najšibkejši člen - HKD Medžimurje Ljubljana 2:5več o tekmi
05.01.2008: Torcida - Avto šola Stop 1:5več o tekmi
05.01.2008: Joma Buon Piatto Ig - ST Kogovšek Dravlje 2:1več o tekmi
05.01.2008: Dalus United - FC Špica 5:1več o tekmi
05.01.2008: Jadra Team - AC Schnaiper 4:2več o tekmi
06.01.2008: Šipca steklarstvo - Kigma 0:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
19.01.2008: Avto šola Stop - Joma Buon Piatto Ig 8:2več o tekmi
20.01.2008: Kia Črešnik team - Jadra Team 8:1več o tekmi
20.01.2008: FC Špica - Rummenige 3:0 b.b.
20.01.2008: Kigma - Dalus United 0:1več o tekmi
20.01.2008: ST Kogovšek Dravlje - Šipca steklarstvo 3:0 b.b.
20.01.2008: AC Schnaiper - Najšibkejši člen 1:6več o tekmi
20.01.2008: HKD Medžimurje Ljubljana - Torcida 2:6več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
02.02.2008: Joma Buon Piatto Ig - HKD Medžimurje Ljubljana 4:2več o tekmi
02.02.2008: Dalus United - ST Kogovšek Dravlje 3:3več o tekmi
02.02.2008: Jadra Team - Najšibkejši člen 5:7več o tekmi
02.02.2008: Torcida - AC Schnaiper 5:3več o tekmi
03.02.2008: Kia Črešnik team - FC Špica 6:1več o tekmi
03.02.2008: Šipca steklarstvo - Avto šola Stop 2:7več o tekmi
03.02.2008: Rummenige - Kigma 3:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 11
09.02.2008: AC Schnaiper - Joma Buon Piatto Ig 4:7več o tekmi
09.02.2008: ST Kogovšek Dravlje - Rummenige 9:1več o tekmi
09.02.2008: Kigma - Kia Črešnik team 0:5več o tekmi
09.02.2008: HKD Medžimurje Ljubljana - Šipca steklarstvo 4:6več o tekmi
09.02.2008: Avto šola Stop - Dalus United 3:0 b.b.
09.02.2008: FC Špica - Jadra Team 1:4več o tekmi
09.02.2008: Najšibkejši člen - Torcida 8:9več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 12
24.02.2008: Joma Buon Piatto Ig - Najšibkejši člen 0:3 b.b.
24.02.2008: Jadra Team - Torcida 1:10več o tekmi
24.02.2008: FC Špica - Kigma 4:4več o tekmi
24.02.2008: Šipca steklarstvo - AC Schnaiper 3:5več o tekmi
24.02.2008: Dalus United - HKD Medžimurje Ljubljana 3:2več o tekmi
24.02.2008: Rummenige - Avto šola Stop 2:3več o tekmi
24.02.2008: Kia Črešnik team - ST Kogovšek Dravlje 5:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 13
Kigma - Jadra Team Neodigrano
08.03.2008: AC Schnaiper - Dalus United 3:6več o tekmi
08.03.2008: HKD Medžimurje Ljubljana - Rummenige 5:0več o tekmi
08.03.2008: Avto šola Stop - Kia Črešnik team 0:3več o tekmi
08.03.2008: Najšibkejši člen - Šipca steklarstvo 15:3več o tekmi
08.03.2008: Torcida - Joma Buon Piatto Ig 4:4
08.03.2008: ST Kogovšek Dravlje - FC Špica 3:3več o tekmi
© Kapodol.com

OSMINA FINALA

Dalus United - Behar Astlak
Paleste Plus - Joma Buon Piatto Ig
ST Kogovšek Dravlje - Hafesan team
Teleteam - FC Špica
© Kapodol.com

OSMINA FINALA

Šipca okna vrata - HKD Medžimurje Ljubljana
Šipca steklarstvo - Vepoks
Beli team - AC Schnaiper
Druga pomoč - Rummenige
Eurolux - Torcida
Ico team - Najšibkejši člen
Realka Empora Nova - Jadra Team
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent