Zimska liga Ljubljana ŠC Triglav: sezona 2007

12.01.2008, sobota ob 19:47 Prispevek: Stanko Damiš
Menjava na petem mestu
Na zaostali tekmi šestega kroga v zimski ligi Ljubljane je FC Špica zasluženo premagala nepopolno moštvo Joma Buon Piatto Ig z izidom 4:2 (2:2). Zeleno-beli bi lahko dobili že prvi polčas, saj so pri vodstvu 2:1 v zadnji minuti zadeli vratnico, namesto povišanja vodstva pa so v protinapadu prejeli izenačujoči zadetek. Drugi del sta tako ekipi spet začeli z ničle, toda beli niso več uspeli zatresti mreže. S to zmago je FC Špica zamenjala drugoligaše na petem mestu v skupini B z 18. točkami. Gole so dosegli Koščak in Miškovič za Jomo, Hribar in Jandrič pa po dva za Špico.

Pet minut pred koncem srečanja je prejel rdeči karton Igor Koščak, ki mora zaradi tega avtomatsko počivati na naslednji tekmi članov (v devetem krogu).