Zimska liga Ljubljana ŠC Triglav: sezona 2005, razpored tekem

LESTVICA

SKUPINA A

Natisni razpored
Kolo 1
23.10.2005: Dalus United - Realka 1:2več o tekmi
23.10.2005: Diamond Jurič & Ona 99 - Avto šola Stop 2:4več o tekmi
23.10.2005: Društvo mladih Dob - ŠD Turbo M 1:6več o tekmi
29.10.2005: Krašovec Hidrospeleo - Pizzerija Jurman 3:1več o tekmi
29.10.2005: Kar bo, pa bo - Bounty Kropf 1:6več o tekmi
05.11.2005: Spon - KMN Metropol 2:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 2
30.10.2005: Pizzerija Jurman - Kar bo, pa bo 4:1več o tekmi
30.10.2005: Realka - Krašovec Hidrospeleo 1:4več o tekmi
30.10.2005: ŠD Turbo M - Dalus United 1:1več o tekmi
30.10.2005: Spon - Diamond Jurič & Ona 99 4:3več o tekmi
30.10.2005: Avto šola Stop - Društvo mladih Dob 8:1več o tekmi
10.12.2005: KMN Metropol - Bounty Kropf 5:7več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
05.11.2005: Bounty Kropf - Pizzerija Jurman 5:1več o tekmi
05.11.2005: Krašovec Hidrospeleo - ŠD Turbo M 3:1več o tekmi
05.11.2005: Kar bo, pa bo - Realka 0:3več o tekmi
05.11.2005: Društvo mladih Dob - Spon 1:8več o tekmi
05.11.2005: Dalus United - Avto šola Stop 3:3več o tekmi
05.11.2005: Diamond Jurič & Ona 99 - KMN Metropol 5:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
12.11.2005: Spon - Dalus United 5:5več o tekmi
12.11.2005: Diamond Jurič & Ona 99 - Društvo mladih Dob 17:1več o tekmi
12.11.2005: ŠD Turbo M - Kar bo, pa bo 5:0več o tekmi
12.11.2005: Realka - Bounty Kropf 2:3več o tekmi
12.11.2005: KMN Metropol - Pizzerija Jurman 4:2več o tekmi
12.11.2005: Avto šola Stop - Krašovec Hidrospeleo 5:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
12.11.2005: Društvo mladih Dob - KMN Metropol 2:6več o tekmi
12.11.2005: Krašovec Hidrospeleo - Spon 2:2več o tekmi
12.11.2005: Bounty Kropf - ŠD Turbo M 2:1več o tekmi
12.11.2005: Pizzerija Jurman - Realka 5:2več o tekmi
12.11.2005: Dalus United - Diamond Jurič & Ona 99 6:1več o tekmi
12.11.2005: Kar bo, pa bo - Avto šola Stop 3:9več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
26.11.2005: KMN Metropol - Realka 0:3 b.b.
26.11.2005: ŠD Turbo M - Pizzerija Jurman 5:2več o tekmi
26.11.2005: Spon - Kar bo, pa bo 11:1več o tekmi
26.11.2005: Diamond Jurič & Ona 99 - Krašovec Hidrospeleo 5:3več o tekmi
26.11.2005: Društvo mladih Dob - Dalus United 1:9več o tekmi
26.11.2005: Avto šola Stop - Bounty Kropf 2:8več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
10.12.2005: Dalus United - KMN Metropol 5:2več o tekmi
10.12.2005: Krašovec Hidrospeleo - Društvo mladih Dob 6:0več o tekmi
10.12.2005: Kar bo, pa bo - Diamond Jurič & Ona 99 0:6več o tekmi
10.12.2005: Bounty Kropf - Spon 5:1več o tekmi
10.12.2005: Pizzerija Jurman - Avto šola Stop 6:4več o tekmi
10.12.2005: Realka - ŠD Turbo M 1:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
07.01.2006: Diamond Jurič & Ona 99 - Bounty Kropf 4:5več o tekmi
07.01.2006: Društvo mladih Dob - Kar bo, pa bo 2:5več o tekmi
07.01.2006: Dalus United - Krašovec Hidrospeleo 2:1več o tekmi
07.01.2006: Spon - Pizzerija Jurman 9:4več o tekmi
07.01.2006: Avto šola Stop - Realka 3:1več o tekmi
07.01.2006: KMN Metropol - ŠD Turbo M 2:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
21.01.2005: Krašovec Hidrospeleo - KMN Metropol 3:0 b.b.
21.01.2005: Kar bo, pa bo - Dalus United 1:6več o tekmi
21.01.2005: Bounty Kropf - Društvo mladih Dob 13:2več o tekmi
21.01.2005: Pizzerija Jurman - Diamond Jurič & Ona 99 2:6več o tekmi
21.01.2005: Realka - Spon 1:4več o tekmi
21.01.2005: ŠD Turbo M - Avto šola Stop 3:4več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
05.02.2006: Dalus United - Bounty Kropf 2:5več o tekmi
05.02.2006: KMN Metropol - Avto šola Stop 3:8več o tekmi
05.02.2006: Spon - ŠD Turbo M 2:2več o tekmi
05.02.2006: Diamond Jurič & Ona 99 - Realka 1:1več o tekmi
05.02.2006: Društvo mladih Dob - Pizzerija Jurman 2:10več o tekmi
05.02.2006: Krašovec Hidrospeleo - Kar bo, pa bo 6:1več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 11
19.02.2006: ŠD Turbo M - Diamond Jurič & Ona 99 1:3več o tekmi
19.02.2006: Bounty Kropf - Krašovec Hidrospeleo 2:1več o tekmi
19.02.2006: Pizzerija Jurman - Dalus United 3:3več o tekmi
19.02.2006: Realka - Društvo mladih Dob 10:0več o tekmi
19.02.2006: Kar bo, pa bo - KMN Metropol 2:4več o tekmi
19.02.2006: Avto šola Stop - Spon 1:2več o tekmi
© Kapodol.com

SKUPINA B

Kolo 1
23.10.2005: Pacient - Paleste Plus 2:7več o tekmi
23.10.2005: Veseli Ventilčki - Copacabana 1:1več o tekmi
23.10.2005: Astor Bar - Najšibkejši Člen 0:3več o tekmi
29.10.2005: Rovte & Podlipa - Črešnik Team 1:2več o tekmi
29.10.2005: Eurolux - Elmo 1:2več o tekmi
29.10.2005: Rummenigge - Druga + Pomoč 0:0
© Kapodol.com

Kolo 2
29.10.2005: Druga + Pomoč - Najšibkejši Člen 4:8več o tekmi
29.10.2005: Copacabana - Rovte & Podlipa 2:4več o tekmi
29.10.2005: Paleste Plus - Veseli Ventilčki 8:4več o tekmi
29.10.2005: Astor Bar - Pacient 4:4več o tekmi
30.10.2005: Elmo - Rummenigge 4:1več o tekmi
30.10.2005: Črešnik Team - Eurolux 4:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
05.11.2005: Pacient - Najšibkejši Člen 1:6več o tekmi
05.11.2005: Eurolux - Copacabana 3:3več o tekmi
05.11.2005: Rovte & Podlipa - Paleste Plus 4:3več o tekmi
05.11.2005: Veseli Ventilčki - Astor Bar 0:11več o tekmi
05.11.2005: Rummenigge - Črešnik Team 1:6več o tekmi
05.11.2005: Druga + Pomoč - Elmo 1:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 4
05.11.2005: Paleste Plus - Eurolux 6:6več o tekmi
05.11.2005: Astor Bar - Rovte & Podlipa 3:5več o tekmi
05.11.2005: Copacabana - Rummenigge 4:2več o tekmi
05.11.2005: Pacient - Veseli Ventilčki 1:5več o tekmi
05.11.2005: Črešnik Team - Druga + Pomoč 6:4več o tekmi
05.11.2005: Elmo - Najšibkejši Člen 0:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 5
12.11.2005: Rovte & Podlipa - Pacient 10:2več o tekmi
12.11.2005: Eurolux - Astor Bar 4:0več o tekmi
12.11.2005: Rummenigge - Paleste Plus 3:7več o tekmi
12.11.2005: Druga + Pomoč - Copacabana 5:2več o tekmi
12.11.2005: Elmo - Črešnik Team 0:9več o tekmi
12.11.2005: Veseli Ventilčki - Najšibkejši Člen 2:7več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 6
26.11.2005: Copacabana - Elmo 4:4več o tekmi
26.11.2005: Pacient - Eurolux 2:10več o tekmi
26.11.2005: Veseli Ventilčki - Rovte & Podlipa 0:2več o tekmi
26.11.2005: Črešnik Team - Najšibkejši Člen 2:3več o tekmi
22.01.2006: Astor Bar - Rummenigge 3:1več o tekmi
22.01.2006: Paleste Plus - Druga + Pomoč 4:5več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 7
10.12.2005: Rovte & Podlipa - Najšibkejši Člen 3:5več o tekmi
10.12.2005: Eurolux - Veseli Ventilčki 12:2več o tekmi
10.12.2005: Rummenigge - Pacient 3:4več o tekmi
10.12.2005: Druga + Pomoč - Astor Bar 1:4več o tekmi
10.12.2005: Elmo - Paleste Plus 2:9več o tekmi
10.12.2005: Črešnik Team - Copacabana 4:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 8
07.01.2005: Pacient - Druga + Pomoč 1:4več o tekmi
07.01.2005: Veseli Ventilčki - Rummenigge 3:1več o tekmi
07.01.2005: Rovte & Podlipa - Eurolux 4:2več o tekmi
07.01.2005: Copacabana - Najšibkejši Člen 6:4več o tekmi
07.01.2005: Astor Bar - Elmo 1:2več o tekmi
07.01.2005: Paleste Plus - Črešnik Team 4:4več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 9
21.01.2006: Rummenigge - Rovte & Podlipa 0:3več o tekmi
21.01.2006: Druga + Pomoč - Veseli Ventilčki 8:1več o tekmi
21.01.2006: Elmo - Pacient 3:1več o tekmi
21.01.2006: Črešnik Team - Astor Bar 6:3več o tekmi
21.01.2006: Copacabana - Paleste Plus 1:3več o tekmi
21.01.2006: Eurolux - Najšibkejši Člen 4:6več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 10
05.02.2006: Astor Bar - Copacabana 0:3 b.b.
05.02.2006: Pacient - Črešnik Team 2:5več o tekmi
05.02.2006: Veseli Ventilčki - Elmo 3:6več o tekmi
05.02.2006: Rovte & Podlipa - Druga + Pomoč 4:1več o tekmi
05.02.2006: Paleste Plus - Najšibkejši Člen 2:2več o tekmi
05.02.2006: Eurolux - Rummenigge 7:2več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 11
19.02.2006: Copacabana - Pacient 5:4več o tekmi
19.02.2006: Druga + Pomoč - Eurolux 4:2več o tekmi
19.02.2006: Rummenigge - Najšibkejši Člen 2:4več o tekmi
19.02.2006: Elmo - Rovte & Podlipa 0:5več o tekmi
19.02.2006: Črešnik Team - Veseli Ventilčki 9:0več o tekmi
19.02.2006: Paleste Plus - Astor Bar 3:0 b.b.
© Kapodol.com

KONČNICA ZA OSTALE

OSMINA FINALA

26.03.2006: Kar bo, pa bo - Veseli Ventilčki 7:4več o tekmi
26.03.2006: Pizzerija Jurman - Rummenigge 5:1več o tekmi
26.03.2006: Društvo mladih Dob - Astor Bar 2:10več o tekmi
26.03.2006: KMN Metropol - Pacient 3:0 b.b.
© Kapodol.com

ČETRTFINALE

ŠD Turbo M - Astor Bar 8:3več o tekmi
KMN Metropol - Copacabana 1:6več o tekmi
Pizzerija Jurman - Eurolux 3:6več o tekmi
Realka - Kar bo, pa bo 5:2več o tekmi
© Kapodol.com

POLFINALE

ŠD Turbo M - Copacabana 1:4več o tekmi
Realka - Eurolux 2:4več o tekmi
© Kapodol.com

MALI FINALE - 3. MESTO

Realka - ŠD Turbo M 0:2več o tekmi
© Kapodol.com

FINALE

Zmagovalec A - Zmagovalec B
© Kapodol.com

KONČNICA ZA PRVAKA

OSMINA FINALA

11.03.2006: Dalus United - Elmo 7:6več o tekmi
11.03.2006: Paleste Plus - Diamond Jurič & Ona 99 4:2več o tekmi
11.03.2006: Avto šola Stop - Druga + Pomoč 4:2več o tekmi
11.03.2006: Rovte & Podlipa - Krašovec Hidrospeleo 2:3več o tekmi
© Kapodol.com

ČETRTFINALE

19.03.2006: Bounty Kropf - Dalus United 5:3več o tekmi
19.03.2006: Avto šola Stop - Črešnik Team 1:6več o tekmi
19.03.2006: Spon - Krašovec Hidrospeleo 3:1več o tekmi
19.03.2006: Paleste Plus - Najšibkejši Člen 3:4več o tekmi
© Kapodol.com

POLFINALE

02.04.2006: Bounty Kropf - Črešnik Team 1:2več o tekmi
02.04.2006: Najšibkejši Člen - Spon 2:7več o tekmi
© Kapodol.com

MALI FINALE - 3. MESTO

09.04.2006: Bounty Kropf - Najšibkejši Člen 8:4več o tekmi
© Kapodol.com

FINALE

09.04.2006: Črešnik Team - Spon 5:2več o tekmi
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com