Ljubljana Moste Super Veterani: sezona 2013, JESENSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Klapa TT Rofix Čiro 10640239+1422
2Vulkanizerstvo Stipič 106223312+2120
3Gemax Ljubljana 9621217+1420
4P-Winner 95132513+1216
5Rosslav 104421911+816
6Pikapolonca 104152118+313
7Golovec 102171936-177
8Taxi Rondo 102081447-336
9Kričač 101181537-224
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Želite objavo te lestvice na vaši spletni strani?



Zadnje odigrano kolo:
Kolo 11
17.09.2013: Golovec - Klapa TT Rofix Čiro 1:4
17.09.2013: Kričač - Gemax Ljubljana 2:1
17.09.2013: Pikapolonca - Rosslav 2:0
17.09.2013: Taxi Rondo - Vulkanizerstvo Stipič 1:3
P-Winner prosti
© Kapodol.com


Naslednje kolo:


Vse tekme:

Kolo 9
03.09.2013: Klapa TT Rofix Čiro - Gemax Ljubljana 1:1
03.09.2013: P-Winner - Pikapolonca 3:1
03.09.2013: Rosslav - Kričač 4:2
03.09.2013: Vulkanizerstvo Stipič - Golovec 10:0
Taxi Rondo prosti
© Kapodol.com


Kolo 10
10.09.2013: Klapa TT Rofix Čiro - Kričač 4:1
10.09.2013: P-Winner - Taxi Rondo 5:0
10.09.2013: Rosslav - Golovec 3:0
10.09.2013: Vulkanizerstvo Stipič - Pikapolonca 1:0
Gemax Ljubljana prosti
© Kapodol.com


Kolo 11
17.09.2013: Golovec - Klapa TT Rofix Čiro 1:4
17.09.2013: Kričač - Gemax Ljubljana 2:1
17.09.2013: Pikapolonca - Rosslav 2:0
17.09.2013: Taxi Rondo - Vulkanizerstvo Stipič 1:3
P-Winner prosti
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent