Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2009, JESENSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Blokovci 1714038641+4542
2ŠD Mix 1712235933+2638
3Cosmos bar 1711248060+2035
4Adi Team Arnel d.o.o. 1711248247+3535
5Legija 1710347051+1933
6Ked Jaka Bar 1710256038+2232
7AM Vrtnarstvo k.d. 179355036+1430
8Polje MK 179265846+1229
9Edi s.p. 179085356-327
10Pošta 178275845+1326
11Vodmat 177466251+1125
12ŠD Kepa Petka 177464746+125
13No Name team 1752104750-317
14Drt.S 1750123468-3415
15Poslovni Sistemi Valina 1741123660-2413
16Green Cave 1724112753-2610
17Antinazionale 1731133663-2710
18Te Tol 17001712113-1010
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Vse tekme:

Kolo 9
31.08.2009: Antinazionale - Edi s.p. 1:3
31.08.2009: Drt.S - Vodmat 3:2
31.08.2009: ŠD Kepa Petka - Polje MK 3:6
31.08.2009: Legija - No Name team 6:1
31.08.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Cosmos bar 2:4
01.09.2009: Te Tol - Ked Jaka Bar 0:5
01.09.2009: Poslovni Sistemi Valina - Pošta 0:3
01.09.2009: Green Cave - Blokovci 1:2
01.09.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - ŠD Mix 3:1
© Kapodol.com

Kolo 10
07.09.2009: Vodmat - Te Tol 5:0
07.09.2009: No Name team - Poslovni Sistemi Valina 2:4
07.09.2009: Edi s.p. - Drt.S 5:1
07.09.2009: ŠD Kepa Petka - Antinazionale 5:0
07.09.2009: Cosmos bar - Legija 4:12
08.09.2009: ŠD Mix - Green Cave 3:1
08.09.2009: Ked Jaka Bar - Adi Team Arnel d.o.o. 4:6
08.09.2009: Blokovci - Polje MK 0:5
08.09.2009: Pošta - AM Vrtnarstvo k.d. 2:3
© Kapodol.com

Kolo 11
14.09.2009: Poslovni Sistemi Valina - Cosmos bar 1:6
14.09.2009: Antinazionale - Polje MK 0:5
14.09.2009: Te Tol - Edi s.p. 0:5
14.09.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Vodmat 5:1
14.09.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - No Name team 4:3
15.09.2009: Legija - Ked Jaka Bar 1:4
15.09.2009: Blokovci - ŠD Mix 4:2
15.09.2009: Green Cave - Pošta 0:5
15.09.2009: Drt.S - ŠD Kepa Petka 1:4
© Kapodol.com

Kolo 12
21.09.2009: No Name team - Green Cave 3:2
21.09.2009: Vodmat - Legija 3:3
21.09.2009: Edi s.p. - Adi Team Arnel d.o.o. 7:4
21.09.2009: Antinazionale - Drt.S 1:2
21.09.2009: Cosmos bar - AM Vrtnarstvo k.d. 2:2
22.09.2009: Pošta - Blokovci 2:3
22.09.2009: Ked Jaka Bar - Poslovni Sistemi Valina 5:2
22.09.2009: ŠD Kepa Petka - Te Tol 5:0
22.09.2009: ŠD Mix - Polje MK 3:2
© Kapodol.com

Kolo 13
28.09.2009: Poslovni Sistemi Valina - Vodmat 0:5
28.09.2009: Legija - Edi s.p. 4:2
28.09.2009: Te Tol - Antinazionale 0:5
28.09.2009: Drt.S - Polje MK 0:9
28.09.2009: Green Cave - Cosmos bar 2:2
29.09.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Ked Jaka Bar 1:3
29.09.2009: Blokovci - No Name team 4:2
29.09.2009: ŠD Mix - Pošta 2:1
29.09.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - ŠD Kepa Petka 7:3
© Kapodol.com

Kolo 14
05.10.2009: Vodmat - AM Vrtnarstvo k.d. 4:2
05.10.2009: Antinazionale - Adi Team Arnel d.o.o. 4:7
05.10.2009: Drt.S - Te Tol 5:0
05.10.2009: Edi s.p. - Poslovni Sistemi Valina 5:1
05.10.2009: ŠD Kepa Petka - Legija 4:4
06.10.2009: Pošta - Polje MK 2:5
06.10.2009: Ked Jaka Bar - Green Cave 7:0
06.10.2009: No Name team - ŠD Mix 0:0
06.10.2009: Cosmos bar - Blokovci 5:9
© Kapodol.com

Kolo 15
12.10.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Drt.S 8:2
12.10.2009: Green Cave - Vodmat 2:6
12.10.2009: Legija - Antinazionale 5:4
12.10.2009: Te Tol - Polje MK 0:5
12.10.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Edi s.p. 1:3
13.10.2009: Blokovci - Ked Jaka Bar 1:3
13.10.2009: Pošta - No Name team 5:3
13.10.2009: Poslovni Sistemi Valina - ŠD Kepa Petka 0:4
13.10.2009: ŠD Mix - Cosmos bar 4:1
© Kapodol.com

Kolo 16
19.10.2009: Drt.S - Legija 2:6
19.10.2009: Edi s.p. - Green Cave 4:0
19.10.2009: No Name team - Polje MK 0:2
19.10.2009: Antinazionale - Poslovni Sistemi Valina 3:0
19.10.2009: Te Tol - Adi Team Arnel d.o.o. 0:5
20.10.2009: Cosmos bar - Pošta 7:3
20.10.2009: Ked Jaka Bar - ŠD Mix 2:3
20.10.2009: Vodmat - Blokovci 1:9
20.10.2009: ŠD Kepa Petka - AM Vrtnarstvo k.d. 0:0
© Kapodol.com

Kolo 17
21.10.2009: Pošta - Ked Jaka Bar 3:3
21.10.2009: No Name team - Cosmos bar 2:3
21.10.2009: Poslovni Sistemi Valina - Drt.S 3:5
22.10.2009: ŠD Mix - Vodmat 3:3
22.10.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Antinazionale 0:5
22.10.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Polje MK 8:0
22.10.2009: Blokovci - Edi s.p. 5:0
22.10.2009: Green Cave - ŠD Kepa Petka 2:2
22.10.2009: Legija - Te Tol 5:0
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com


Cookie Consent