Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2009, SPOMLADANSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Blokovci 87014920+2921
2Cosmos bar 87014623+2321
3ŠD Mix 87013816+2221
4AM Vrtnarstvo k.d. 86113413+2119
5Pošta 85123219+1316
6Adi Team Arnel d.o.o. 84223022+814
7No Name team 84133120+1113
8Ked Jaka Bar 84132421+313
9Legija 84132427-313
10Vodmat 83233224+811
11Poslovni Sistemi Valina 83142522+310
12ŠD Kepa Petka 83141726-910
13Green Cave 82241719-28
14Polje MK 82241930-118
15Edi s.p. 82061939-206
16Drt.S 81071330-173
17Antinazionale 80171336-231
18Te Tol 80081268-560
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Vse tekme:

Kolo 1
04.05.2009: Antinazionale - Green Cave 4:4
04.05.2009: Drt.S - AM Vrtnarstvo k.d. 2:5
04.05.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Legija 6:1
04.05.2009: Cosmos bar - Polje MK 7:4
05.05.2009: Ked Jaka Bar - No Name team 2:0
05.05.2009: Vodmat - Pošta 5:2
05.05.2009: ŠD Kepa Petka - Blokovci 3:6
05.05.2009: Edi s.p. - ŠD Mix 4:7
18.05.2009: Te Tol - Poslovni Sistemi Valina 1:8
© Kapodol.com

Kolo 2
11.05.2009: Poslovni Sistemi Valina - Adi Team Arnel d.o.o. 1:4
11.05.2009: No Name team - Vodmat 4:4
11.05.2009: Green Cave - Drt.S 4:1
11.05.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Te Tol 11:1
11.05.2009: Legija - Polje MK 4:4
12.05.2009: Pošta - Edi s.p. 6:3
12.05.2009: Cosmos bar - Ked Jaka Bar 6:5
12.05.2009: ŠD Mix - ŠD Kepa Petka 2:1
12.05.2009: Blokovci - Antinazionale 5:1
© Kapodol.com

Kolo 3
18.05.2009: Vodmat - Cosmos bar 7:5
18.05.2009: Te Tol - Green Cave 0:5
18.05.2009: Edi s.p. - No Name team 0:5
18.05.2009: Legija - Poslovni Sistemi Valina 3:2
18.05.2009: Ked Jaka Bar - Polje MK 2:2
19.05.2009: Antinazionale - ŠD Mix 2:4
19.05.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - AM Vrtnarstvo k.d. 2:2
19.05.2009: Drt.S - Blokovci 1:2
19.05.2009: ŠD Kepa Petka - Pošta 0:5
© Kapodol.com

Kolo 4
25.05.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Legija 1:0
25.05.2009: Green Cave - Adi Team Arnel d.o.o. 0:5
25.05.2009: No Name team - ŠD Kepa Petka 3:4
25.05.2009: Cosmos bar - Edi s.p. 5:0
25.05.2009: Poslovni Sistemi Valina - Polje MK 5:1
26.05.2009: Ked Jaka Bar - Vodmat 2:1
26.05.2009: ŠD Mix - Drt.S 6:1
26.05.2009: Pošta - Antinazionale 4:0
26.05.2009: Blokovci - Te Tol 7:2
© Kapodol.com

Kolo 5
01.06.2009: Legija - Green Cave 5:2
01.06.2009: Poslovni Sistemi Valina - AM Vrtnarstvo k.d. 2:0
01.06.2009: ŠD Kepa Petka - Cosmos bar 0:3
01.06.2009: Antinazionale - No Name team 1:3
01.06.2009: Vodmat - Polje MK 0:3
02.06.2009: Te Tol - ŠD Mix 0:9
02.06.2009: Edi s.p. - Ked Jaka Bar 1:6
02.06.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Blokovci 2:9
02.06.2009: Drt.S - Pošta 0:2
© Kapodol.com

Kolo 6
08.06.2009: Cosmos bar - Antinazionale 5:3
08.06.2009: Vodmat - Edi s.p. 4:5
08.06.2009: No Name team - Drt.S 4:0
08.06.2009: Green Cave - Poslovni Sistemi Valina 1:1
08.06.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Polje MK 8:1
09.06.2009: Ked Jaka Bar - ŠD Kepa Petka 3:4
09.06.2009: Pošta - Te Tol 8:3
09.06.2009: ŠD Mix - Adi Team Arnel d.o.o. 4:2
09.06.2009: Blokovci - Legija 8:3
© Kapodol.com

Kolo 7
15.06.2009: Te Tol - No Name team 3:10
15.06.2009: AM Vrtnarstvo k.d. - Green Cave 2:1
15.06.2009: Drt.S - Cosmos bar 2:5
15.06.2009: ŠD Kepa Petka - Vodmat 2:2
15.06.2009: Edi s.p. - Polje MK 4:3
16.06.2009: Adi Team Arnel d.o.o. - Pošta 3:3
16.06.2009: Antinazionale - Ked Jaka Bar 1:2
16.06.2009: Poslovni Sistemi Valina - Blokovci 3:8
16.06.2009: Legija - ŠD Mix 3:2
© Kapodol.com

Kolo 8
22.06.2009: Vodmat - Antinazionale 9:1
22.06.2009: Cosmos bar - Te Tol 10:2
22.06.2009: Edi s.p. - ŠD Kepa Petka 2:3
22.06.2009: No Name team - Adi Team Arnel d.o.o. 2:6
22.06.2009: Green Cave - Polje MK 0:1
23.06.2009: Ked Jaka Bar - Drt.S 2:6
23.06.2009: Pošta - Legija 2:5
23.06.2009: ŠD Mix - Poslovni Sistemi Valina 4:3
23.06.2009: Blokovci - AM Vrtnarstvo k.d. 4:5
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com


Cookie Consent