Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2006, razpored tekem

SPOMLADANSKI DEL

Natisni razpored
Kolo 1
10.04.2006: Živi norci - Everet 3:0
10.04.2006: KMN Bogdanovič - NK Potokar Polje 7:2
10.04.2006: Blue Bar - Pezdeti 2:1
10.04.2006: Keja darila - FC Špica 2:4
11.04.2006: Rekreativa - ŠD Turbo M 5:3
11.04.2006: D5 Nepremičnine - Grad Nep 1:8
11.04.2006: Zgornji Kašelj - Jaka moda 3:4
© Kapodol.com

Kolo 2
24.04.2006: Jaka moda - Blue Bar 3:3
24.04.2006: NK Potokar Polje - D5 Nepremičnine 5:2
24.04.2006: Everet - KMN Bogdanovič 0:3
24.04.2006: ŠD Turbo M - FC Špica 2:1
25.04.2006: Grad Nep - Optika Vodmat 4:2
25.04.2006: Rekreativa - Živi norci 1:0
25.04.2006: Pezdeti - PBS 2:2
© Kapodol.com

Kolo 3
08.05.2006: Živi norci - ŠD Turbo M 0:3
08.05.2006: D5 Nepremičnine - Everet 2:2
08.05.2006: Keja darila - Pezdeti 5:0
09.05.2006: Optika Vodmat - NK Potokar Polje 4:5
09.05.2006: KMN Bogdanovič - Rekreativa 6:1
09.05.2006: Zgornji Kašelj - Grad Nep 1:9
09.05.2006: PBS - Jaka moda 0:3
© Kapodol.com

Kolo 4
15.05.2006: Everet - Optika Vodmat 3:3
15.05.2006: Živi norci - KMN Bogdanovič 0:3
15.05.2006: Pezdeti - FC Špica 7:2
15.05.2006: NK Potokar Polje - Zgornji Kašelj 3:2
16.05.2006: Rekreativa - D5 Nepremičnine 5:3
16.05.2006: Grad Nep - Blue Bar 4:1
16.05.2006: Jaka moda - Keja darila 1:5
© Kapodol.com

Kolo 5
22.05.2006: Zgornji Kašelj - Everet 4:1
22.05.2006: Blue Bar - NK Potokar Polje 1:4
22.05.2006: KMN Bogdanovič - ŠD Turbo M 3:0
22.05.2006: D5 Nepremičnine - Živi norci 1:2
23.05.2006: Optika Vodmat - Rekreativa 2:3
23.05.2006: PBS - Grad Nep 0:2
23.05.2006: FC Špica - Jaka moda 6:5
© Kapodol.com

Kolo 6
29.05.2006: Everet - Blue Bar 1:0
29.05.2006: Živi norci - Optika Vodmat 3:1
29.05.2006: KMN Bogdanovič - D5 Nepremičnine 5:4
30.05.2006: Grad Nep - Keja darila 5:0
30.05.2006: Rekreativa - Zgornji Kašelj 3:0
30.05.2006: NK Potokar Polje - PBS 1:6
30.05.2006: ŠD Turbo M - Pezdeti 8:2
© Kapodol.com

Kolo 7
05.06.2006: D5 Nepremičnine - ŠD Turbo M 3:3
05.06.2006: Optika Vodmat - KMN Bogdanovič 0:5
05.06.2006: Zgornji Kašelj - Živi norci 0:3
05.06.2006: Keja darila - NK Potokar Polje 3:0
06.06.2006: Blue Bar - Rekreativa 1:3
06.06.2006: FC Špica - Grad Nep 0:6
06.06.2006: Pezdeti - Jaka moda 1:7
06.06.2006: PBS - Everet 2:2
© Kapodol.com

Kolo 8
12.06.2006: NK Potokar Polje - FC Špica 2:2
12.06.2006: Everet - Keja darila 1:0
12.06.2006: Živi norci - Blue Bar 5:0
12.06.2006: KMN Bogdanovič - Zgornji Kašelj 5:1
12.06.2006: D5 Nepremičnine - Optika Vodmat 4:2
13.06.2006: Rekreativa - PBS 4:5
13.06.2006: ŠD Turbo M - Jaka moda 2:0
© Kapodol.com

Kolo 9
19.06.2006: FC Špica - Everet 3:3
19.06.2006: Optika Vodmat - ŠD Turbo M 1:10
19.06.2006: Zgornji Kašelj - D5 Nepremičnine 5:6
19.06.2006: Blue Bar - KMN Bogdanovič 2:10
20.06.2006: Keja darila - Rekreativa 2:2
20.06.2006: PBS - Živi norci 2:0
20.06.2006: Pezdeti - Grad Nep 0:2
© Kapodol.com

JESENSKI DEL

Kolo 10
04.09.2006: NK Potokar Polje - Pezdeti 0:2
04.09.2006: Živi norci - Keja darila 1:0
04.09.2006: D5 Nepremičnine - Blue Bar 4:1
04.09.2006: Optika Vodmat - Zgornji Kašelj 0:3 b.b.
05.09.2006: Rekreativa - FC Špica 6:1
05.09.2006: Grad Nep - Jaka moda 6:0
05.09.2006: KMN Bogdanovič - PBS 3:4
© Kapodol.com

Kolo 11
11.09.2006: Pezdeti - Everet 0:3
11.09.2006: Zgornji Kašelj - ŠD Turbo M 2:5
11.09.2006: Blue Bar - Optika Vodmat 3:0
11.09.2006: Keja darila - KMN Bogdanovič 2:13
11.09.2006: FC Špica - Živi norci 2:1
12.09.2006: Jaka moda - NK Potokar Polje 3:4
12.09.2006: PBS - D5 Nepremičnine 2:4 (0:4)
© Kapodol.com

Kolo 12
18.09.2006: Rekreativa - Pezdeti 3:3
18.09.2006: KMN Bogdanovič - FC Špica 10:2
18.09.2006: D5 Nepremičnine - Keja darila 5:1
18.09.2006: Zgornji Kašelj - Blue Bar 2:6
19.09.2006: ŠD Turbo M - Grad Nep 3:0
19.09.2006: Everet - Jaka moda 1:1
19.09.2006: Optika Vodmat - PBS 0:3 b.b.
© Kapodol.com

Kolo 13
Keja darila - Optika Vodmat Neodigrano
25.09.2006: Pezdeti - Živi norci 0:5
25.09.2006: Blue Bar - ŠD Turbo M 0:2
25.09.2006: FC Špica - D5 Nepremičnine 2:5
26.09.2006: PBS - Zgornji Kašelj 3:4
26.09.2006: Grad Nep - NK Potokar Polje 9:0
26.09.2006: Jaka moda - Rekreativa 1:3
© Kapodol.com

Kolo 14
Optika Vodmat - FC Špica Neodigrano
02.10.2006: KMN Bogdanovič - Pezdeti 6:0
02.10.2006: Zgornji Kašelj - Keja darila 1:2
02.10.2006: ŠD Turbo M - NK Potokar Polje 3:0
03.10.2006: Everet - Grad Nep 4:12
03.10.2006: Živi norci - Jaka moda 3:1
03.10.2006: Blue Bar - PBS 4:2
© Kapodol.com

Kolo 15
09.10.2006: Keja darila - Blue Bar 1:1
09.10.2006: FC Špica - Zgornji Kašelj 1:3
09.10.2006: Pezdeti - D5 Nepremičnine 1:6
09.10.2006: NK Potokar Polje - Everet 2:1
10.10.2006: Jaka moda - KMN Bogdanovič 0:3 b.b.
10.10.2006: Grad Nep - Rekreativa 2:1
10.10.2006: PBS - ŠD Turbo M 1:1
© Kapodol.com

Kolo 16
PBS - Keja darila Kodeljevo, igrišče C, 16.10.2006 ob 17:45
17.10.2006: ŠD Turbo M - Everet 3:0 b.b.
17.10.2006: D5 Nepremičnine - Jaka moda 3:0 b.b.
Optika Vodmat - Pezdeti Kodeljevo, igrišče C, 17.10.2006 ob 17:45
17.10.2006: Rekreativa - NK Potokar Polje 1:3
17.10.2006: Živi norci - Grad Nep 8:4
17.10.2006: Blue Bar - FC Špica 3:1
© Kapodol.com

Kolo 17
24.10.2006: Pezdeti - Zgornji Kašelj 0:1
24.10.2006: Grad Nep - KMN Bogdanovič 5:2
24.10.2006: Jaka moda - Optika Vodmat 3:0 b.b.
24.10.2006: Keja darila - ŠD Turbo M 0:5
24.10.2006: NK Potokar Polje - Živi norci 2:1
24.10.2006: Everet - Rekreativa 0:3 b.b.
24.10.2006: FC Špica - PBS 3:2
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent