Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2004, JESENSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Flamingo Bar 1411216533+3235
2Avto šola Sana II. 1410226030+3032
3Avtotrade Pošta 149325226+2630
4Bodema Panda 147346038+2224
5Te Tol 147164239+322
6Borac 146444537+822
7Petka Internazionale 146354340+321
8Sumille 145635535+2021
9Vodmat Mladi 146354531+1421
10Neso Lhke 145543834+420
11Jokmi ŠD Trije Hrasti 145455234+1819
12Intertours Taxi 9704 145365038+1218
13Pri Podkvi 1421111566-517
14NK Proletarec Polje 1410131475-613
15OK Ni Panike (-1) 1400141292-80-1
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Vse tekme:

Kolo 10
06.09.2004: Petka - Te Tol 4:2več o tekmi
07.09.2004: Bodema Panda - OK Ni Panike 10:0
07.09.2004: Sumille - Borac 2:2več o tekmi
07.09.2004: Avtotrade Pošta - Neso Lhke 3:3več o tekmi
07.09.2004: Avto šola Sana II. - Vodmat Mladi 4:2več o tekmi
07.09.2004: Intertours Taxi 9704 - Pri Podkvi 6:1
07.09.2004: NK Proletarec Polje - Jokmi 1:5več o tekmi
Flamingo Bar prosti
© Kapodol.com

Kolo 11
13.09.2004: OK Ni Panike - NK Proletarec Polje 1:3več o tekmi
14.09.2004: Pri Podkvi - Flamingo Bar 0:5
14.09.2004: Vodmat Mladi - Intertours Taxi 9704 3:1več o tekmi
14.09.2004: Neso Lhke - Avto šola Sana II. 2:2več o tekmi
14.09.2004: Jokmi - Petka 2:2
14.09.2004: Borac - Avtotrade Pošta 3:4več o tekmi
14.09.2004: Te Tol - Sumille 2:2več o tekmi
Bodema Panda prosti
© Kapodol.com

Kolo 12
20.09.2004: Bodema Panda - Pri Podkvi 9:0
21.09.2004: Flamingo Bar - Vodmat Mladi 8:4več o tekmi
21.09.2004: NK Proletarec Polje - Petka 1:5
21.09.2004: Sumille - Jokmi 3:3
21.09.2004: Avtotrade Pošta - Te Tol 5:2
21.09.2004: Avto šola Sana II. - Borac 1:1več o tekmi
21.09.2004: Intertours Taxi 9704 - Neso Lhke 2:2več o tekmi
OK Ni Panike prosti
© Kapodol.com

Kolo 13
28.09.2004: Te Tol - Avto šola Sana II. 5:4več o tekmi
28.09.2004: Petka - Sumille 5:4
28.09.2004: Pri Podkvi - OK Ni Panike 3:1
28.09.2004: Vodmat Mladi - Bodema Panda 0:2
28.09.2004: Neso Lhke - Flamingo Bar 2:2več o tekmi
28.09.2004: Borac - Intertours Taxi 9704 3:2več o tekmi
28.09.2004: Jokmi - Avtotrade Pošta 2:2
NK Proletarec Polje prosti
© Kapodol.com

Kolo 14
04.10.2004: OK Ni Panike - Vodmat Mladi 0:3 b.b.
05.10.2004: Bodema Panda - Neso Lhke 3:4več o tekmi
05.10.2004: Avtotrade Pošta - Petka 3:0
05.10.2004: NK Proletarec Polje - Sumille 1:6
05.10.2004: Avto šola Sana II. - Jokmi 2:0več o tekmi
05.10.2004: Flamingo Bar - Borac 5:3več o tekmi
05.10.2004: Intertours Taxi 9704 - Te Tol 0:1
Pri Podkvi prosti
© Kapodol.com

Kolo 15
11.10.2004: Sumille - Avtotrade Pošta 2:7
12.10.2004: Neso Lhke - OK Ni Panike 3:0 b.b.
12.10.2004: Borac - Bodema Panda 5:2več o tekmi
12.10.2004: Pri Podkvi - NK Proletarec Polje 5:1
12.10.2004: Te Tol - Flamingo Bar 0:2
12.10.2004: Jokmi - Intertours Taxi 9704 1:10
12.10.2004: Petka - Avto šola Sana II. 4:9več o tekmi
Vodmat Mladi prosti
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent