Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2004, SPOMLADANSKI DEL


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Flamingo Bar 97114324+1922
2Avto šola Sana II. 87013816+2221
3Avtotrade Pošta 85122814+1416
4Sumille 84313615+2115
5Vodmat Mladi 94323316+1715
6Te Tol 85033022+815
7Bodema Panda 94323429+515
8Borac 84222821+714
9Jokmi ŠD Trije Hrasti 84133914+2513
10Petka Internazionale 83232319+411
11Intertours Taxi 9704 83232927+211
12Neso Lhke 83142222010
13Pri Podkvi 9018644-381
14NK Proletarec Polje 9009753-460
15OK Ni Panike 90091070-600
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Vse tekme:

Kolo 1
13.04.2004: Avto šola Sana II. - Sumille 2:1več o tekmi
13.04.2004: Bodema Panda - Te Tol 4:1več o tekmi
13.04.2004: Flamingo Bar - Jokmi 3:2več o tekmi
13.04.2004: Intertours Taxi 9704 - Petka 6:3več o tekmi
13.04.2004: OK Ni Panike - Borac 0:10več o tekmi
13.04.2004: Avtotrade Pošta - NK Proletarec Polje 4:0
14.04.2004: Pri Podkvi - Vodmat Mladi 2:2več o tekmi
Neso Lhke prosti
© Kapodol.com

Kolo 2
19.04.2004: Avtotrade Pošta - Avto šola Sana II. 2:3več o tekmi
20.04.2004: NK Proletarec Polje - Vodmat Mladi 0:8več o tekmi
20.04.2004: Neso Lhke - Pri Podkvi 2:0več o tekmi
20.04.2004: Te Tol - OK Ni Panike 4:2več o tekmi
20.04.2004: Jokmi - Bodema Panda 10:0več o tekmi
20.04.2004: Petka - Flamingo Bar 0:4
20.04.2004: Sumille - Intertours Taxi 9704 1:1
Borac prosti
© Kapodol.com

Kolo 3
03.05.2004: Vodmat Mladi - Neso Lhke 7:3več o tekmi
04.05.2004: Intertours Taxi 9704 - Avtotrade Pošta 3:4
04.05.2004: Avto šola Sana II. - NK Proletarec Polje 10:2več o tekmi
04.05.2004: Flamingo Bar - Sumille 2:2
04.05.2004: Bodema Panda - Petka 4:3več o tekmi
04.05.2004: OK Ni Panike - Jokmi 0:9
04.05.2004: Pri Podkvi - Borac 0:5več o tekmi
Te Tol prosti
© Kapodol.com

Kolo 4
10.05.2004: Avto šola Sana II. - Intertours Taxi 9704 3:0 b.b.
11.05.2004: Borac - Vodmat Mladi 2:2več o tekmi
11.05.2004: Te Tol - Pri Podkvi 6:2več o tekmi
11.05.2004: NK Proletarec Polje - Neso Lhke 0:4več o tekmi
11.05.2004: Petka - OK Ni Panike 8:0več o tekmi
11.05.2004: Avtotrade Pošta - Flamingo Bar 4:5
11.05.2004: Sumille - Bodema Panda 2:2več o tekmi
Jokmi ŠD Trije Hrasti prosti
© Kapodol.com

Kolo 5
17.05.2004: Neso Lhke - Borac 1:2več o tekmi
18.05.2004: OK Ni Panike - Sumille 0:10
18.05.2004: Pri Podkvi - Jokmi 0:6več o tekmi
18.05.2004: Intertours Taxi 9704 - NK Proletarec Polje 4:2več o tekmi
18.05.2004: Flamingo Bar - Avto šola Sana II. 5:1več o tekmi
18.05.2004: Bodema Panda - Avtotrade Pošta 2:2več o tekmi
18.05.2004: Vodmat Mladi - Te Tol 5:2več o tekmi
Petka Internazionale prosti
© Kapodol.com

Kolo 6
24.05.2004: Intertours Taxi 9704 - Flamingo Bar 7:8
25.05.2004: Avtotrade Pošta - OK Ni Panike 7:1
25.05.2004: Avto šola Sana II. - Bodema Panda 4:3več o tekmi
25.05.2004: Petka - Pri Podkvi 3:0
25.05.2004: NK Proletarec Polje - Borac 0:5več o tekmi
25.05.2004: Jokmi - Vodmat Mladi 1:5več o tekmi
25.05.2004: Te Tol - Neso Lhke 1:5več o tekmi
Sumille prosti
© Kapodol.com

Kolo 7
01.06.2004: Bodema Panda - Intertours Taxi 9704 3:3več o tekmi
01.06.2004: OK Ni Panike - Avto šola Sana II. 3:8več o tekmi
01.06.2004: Pri Podkvi - Sumille 2:9
01.06.2004: Vodmat Mladi - Petka 2:2več o tekmi
01.06.2004: Flamingo Bar - NK Proletarec Polje 6:0
01.06.2004: Neso Lhke - Jokmi 2:2več o tekmi
07.10.2004: Borac - Te Tol 2:9več o tekmi
Avtotrade Pošta prosti
© Kapodol.com

Kolo 8
07.06.2004: Flamingo Bar - Bodema Panda 1:7več o tekmi
08.06.2004: NK Proletarec Polje - Te Tol 0:3več o tekmi
08.06.2004: Petka - Neso Lhke 2:1več o tekmi
08.06.2004: Sumille - Vodmat Mladi 3:2več o tekmi
08.06.2004: Avtotrade Pošta - Pri Podkvi 4:0
08.06.2004: Intertours Taxi 9704 - OK Ni Panike 5:3
08.06.2004: Jokmi - Borac 7:0
Avto šola Sana II. prosti
© Kapodol.com

Kolo 9
14.06.2004: Neso Lhke - Sumille 4:8več o tekmi
14.06.2004: Pri Podkvi - Avto šola Sana II. 0:7več o tekmi
15.06.2004: Vodmat Mladi - Avtotrade Pošta 0:1več o tekmi
15.06.2004: Bodema Panda - NK Proletarec Polje 9:3več o tekmi
15.06.2004: OK Ni Panike - Flamingo Bar 1:9
15.06.2004: Te Tol - Jokmi 4:2več o tekmi
15.06.2004: Borac - Petka 2:2več o tekmi
Intertours Taxi 9704 prosti
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent