Ljubljana Moste 4. liga: sezona 2004

Tekme

JESENSKI DEL


Zadnje odigrano kolo:
Kolo 11
13.09.2004: OK Ni Panike - NK Proletarec Polje 1:3
14.09.2004: FC Trott - Bodema Panda 0:3 b.b.
14.09.2004: Pri Podkvi - Flamingo Bar 0:5
14.09.2004: Vodmat Mladi - Intertours Taxi 9704 3:1
14.09.2004: Neso Lhke - Avto šola Sana II. 2:2
14.09.2004: Jokmi - Petka 2:2
14.09.2004: Borac - Avtotrade Pošta 3:4
14.09.2004: Te Tol - Sumille 2:2


Naslednje kolo:
Kolo 12
Bodema Panda - Pri Podkvi Kodeljevo; igrišče C, 20.09.2004 ob 17:00
Flamingo Bar - Vodmat Mladi Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 17:00
NK Proletarec Polje - Petka Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 17:45
Sumille - Jokmi Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 18:30
Avtotrade Pošta - Te Tol Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 19:15
Avto šola Sana II. - Borac Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 20:00
Intertours Taxi 9704 - Neso Lhke Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 20:45
OK Ni Panike - FC Trott Kodeljevo; igrišče A, 21.09.2004 ob 20:45


Vse tekme:
Kolo 10
06.09.2004: Petka - Te Tol 4:2
07.09.2004: Bodema Panda - OK Ni Panike 10:0
07.09.2004: Sumille - Borac 2:2več o tekmi
07.09.2004: Avtotrade Pošta - Neso Lhke 3:3več o tekmi
07.09.2004: Avto šola Sana II. - Vodmat Mladi 4:2več o tekmi
07.09.2004: Intertours Taxi 9704 - Pri Podkvi 6:1
07.09.2004: Flamingo Bar - FC Trott 3:0 b.b.
07.09.2004: NK Proletarec Polje - Jokmi 1:5

Kolo 11
13.09.2004: OK Ni Panike - NK Proletarec Polje 1:3
14.09.2004: FC Trott - Bodema Panda 0:3 b.b.
14.09.2004: Pri Podkvi - Flamingo Bar 0:5
14.09.2004: Vodmat Mladi - Intertours Taxi 9704 3:1
14.09.2004: Neso Lhke - Avto šola Sana II. 2:2
14.09.2004: Jokmi - Petka 2:2
14.09.2004: Borac - Avtotrade Pošta 3:4
14.09.2004: Te Tol - Sumille 2:2

Kolo 12
Bodema Panda - Pri Podkvi Kodeljevo; igrišče C, 20.09.2004 ob 17:00
Flamingo Bar - Vodmat Mladi Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 17:00
NK Proletarec Polje - Petka Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 17:45
Sumille - Jokmi Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 18:30
Avtotrade Pošta - Te Tol Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 19:15
Avto šola Sana II. - Borac Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 20:00
Intertours Taxi 9704 - Neso Lhke Kodeljevo; igrišče C, 21.09.2004 ob 20:45
OK Ni Panike - FC Trott Kodeljevo; igrišče A, 21.09.2004 ob 20:45

Kolo 13
FC Trott - NK Proletarec Polje Kodeljevo; igrišče C, 27.09.2004 ob 17:00
Te Tol - Avto šola Sana II. Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 17:00
Petka - Sumille Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 17:45
Pri Podkvi - OK Ni Panike Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 18:30
Vodmat Mladi - Bodema Panda Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 19:15
Neso Lhke - Flamingo Bar Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 20:00
Borac - Intertours Taxi 9704 Kodeljevo; igrišče A, 28.09.2004 ob 20:45
Jokmi - Avtotrade Pošta Kodeljevo; igrišče C, 28.09.2004 ob 20:45

Kolo 14
OK Ni Panike - Vodmat Mladi Kodeljevo; igrišče C, 04.10.2004 ob 17:00
Bodema Panda - Neso Lhke Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 17:00
FC Trott - Pri Podkvi Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 17:45
Avtotrade Pošta - Petka Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 18:30
NK Proletarec Polje - Sumille Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 19:15
Avto šola Sana II. - Jokmi Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 20:00
Flamingo Bar - Borac Kodeljevo; igrišče C, 05.10.2004 ob 20:45
Intertours Taxi 9704 - Te Tol Kodeljevo; igrišče A, 05.10.2004 ob 20:45

Kolo 15
Sumille - Avtotrade Pošta Kodeljevo; igrišče C, 11.10.2004 ob 17:00
Vodmat Mladi - FC Trott Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 17:00
Neso Lhke - OK Ni Panike Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 17:45
Borac - Bodema Panda Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 18:30
Pri Podkvi - NK Proletarec Polje Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 19:15
Te Tol - Flamingo Bar Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 20:00
Jokmi - Intertours Taxi 9704 Kodeljevo; igrišče A, 12.10.2004 ob 20:45
Petka - Avto šola Sana II. Kodeljevo; igrišče C, 12.10.2004 ob 20:45


LESTVICA

SPOMLADANSKI DEL

Kolo 1
13.04.2004: Avto šola Sana II. - Sumille 2:1več o tekmi
13.04.2004: Bodema Panda - Te Tol 4:1več o tekmi
13.04.2004: Flamingo Bar - Jokmi 3:2več o tekmi
13.04.2004: Intertours Taxi 9704 - Petka 6:3več o tekmi
13.04.2004: OK Ni Panike - Borac 0:10več o tekmi
13.04.2004: Avtotrade Pošta - NK Proletarec Polje 4:0
13.04.2004: FC Trott - Neso Lhke 1:4več o tekmi
14.04.2004: Pri Podkvi - Vodmat Mladi 2:2več o tekmi

Kolo 2
19.04.2004: Avtotrade Pošta - Avto šola Sana II. 2:3več o tekmi
20.04.2004: NK Proletarec Polje - Vodmat Mladi 0:8več o tekmi
20.04.2004: Neso Lhke - Pri Podkvi 2:0več o tekmi
20.04.2004: Borac - FC Trott 2:3več o tekmi
20.04.2004: Te Tol - OK Ni Panike 4:2več o tekmi
20.04.2004: Jokmi - Bodema Panda 10:0več o tekmi
20.04.2004: Petka - Flamingo Bar 0:4
20.04.2004: Sumille - Intertours Taxi 9704 1:1

Kolo 3
03.05.2004: Vodmat Mladi - Neso Lhke 7:3več o tekmi
04.05.2004: Intertours Taxi 9704 - Avtotrade Pošta 3:4
04.05.2004: Avto šola Sana II. - NK Proletarec Polje 10:2več o tekmi
04.05.2004: Flamingo Bar - Sumille 2:2
04.05.2004: Bodema Panda - Petka 4:3več o tekmi
04.05.2004: OK Ni Panike - Jokmi 0:9
04.05.2004: FC Trott - Te Tol 2:4več o tekmi
04.05.2004: Pri Podkvi - Borac 0:5več o tekmi

Kolo 4
10.05.2004: Avto šola Sana II. - Intertours Taxi 9704 3:0 b.b.
11.05.2004: Borac - Vodmat Mladi 2:2več o tekmi
11.05.2004: Te Tol - Pri Podkvi 6:2več o tekmi
11.05.2004: NK Proletarec Polje - Neso Lhke 0:4več o tekmi
11.05.2004: Jokmi - FC Trott 12:3več o tekmi
11.05.2004: Petka - OK Ni Panike 8:0več o tekmi
11.05.2004: Avtotrade Pošta - Flamingo Bar 4:5
11.05.2004: Sumille - Bodema Panda 2:2več o tekmi

Kolo 5
17.05.2004: Neso Lhke - Borac 1:2več o tekmi
18.05.2004: OK Ni Panike - Sumille 0:10
18.05.2004: FC Trott - Petka 0:8
18.05.2004: Pri Podkvi - Jokmi 0:6več o tekmi
18.05.2004: Intertours Taxi 9704 - NK Proletarec Polje 4:2več o tekmi
18.05.2004: Flamingo Bar - Avto šola Sana II. 5:1več o tekmi
18.05.2004: Bodema Panda - Avtotrade Pošta 2:2več o tekmi
18.05.2004: Vodmat Mladi - Te Tol 5:2več o tekmi

Kolo 6
24.05.2004: Intertours Taxi 9704 - Flamingo Bar 7:8
25.05.2004: Sumille - FC Trott 7:2
25.05.2004: Avtotrade Pošta - OK Ni Panike 7:1
25.05.2004: Avto šola Sana II. - Bodema Panda 4:3več o tekmi
25.05.2004: Petka - Pri Podkvi 3:0
25.05.2004: NK Proletarec Polje - Borac 0:5več o tekmi
25.05.2004: Jokmi - Vodmat Mladi 1:5več o tekmi
25.05.2004: Te Tol - Neso Lhke 1:5več o tekmi

Kolo 7
31.06.2004: Borac - Te Tol 3:0 b.b.
01.06.2004: Bodema Panda - Intertours Taxi 9704 3:3več o tekmi
01.06.2004: OK Ni Panike - Avto šola Sana II. 3:8več o tekmi
01.06.2004: FC Trott - Avtotrade Pošta 3:8
01.06.2004: Pri Podkvi - Sumille 2:9
01.06.2004: Vodmat Mladi - Petka 2:2več o tekmi
01.06.2004: Flamingo Bar - NK Proletarec Polje 6:0
01.06.2004: Neso Lhke - Jokmi 2:2več o tekmi

Kolo 8
07.06.2004: Flamingo Bar - Bodema Panda 1:7več o tekmi
08.06.2004: NK Proletarec Polje - Te Tol 0:3več o tekmi
08.06.2004: Petka - Neso Lhke 2:1več o tekmi
08.06.2004: Sumille - Vodmat Mladi 3:2več o tekmi
08.06.2004: Avtotrade Pošta - Pri Podkvi 4:0
08.06.2004: Avto šola Sana II. - FC Trott 7:3več o tekmi
08.06.2004: Intertours Taxi 9704 - OK Ni Panike 5:3
08.06.2004: Jokmi - Borac 7:0

Kolo 9
14.06.2004: Neso Lhke - Sumille 4:8več o tekmi
14.06.2004: Pri Podkvi - Avto šola Sana II. 0:7več o tekmi
15.06.2004: Vodmat Mladi - Avtotrade Pošta 0:1več o tekmi
15.06.2004: Bodema Panda - NK Proletarec Polje 9:3več o tekmi
15.06.2004: OK Ni Panike - Flamingo Bar 1:9
15.06.2004: FC Trott - Intertours Taxi 9704 2:6
15.06.2004: Te Tol - Jokmi 4:2več o tekmi
15.06.2004: Borac - Petka 2:2več o tekmi




Pošljite email uredništvu www.kapodol.com