4 : 2
Ljubiša Čolič

Povzetek tekme:
Tudi TE-TOL zna pokazati zobe

Po tekmi TE-TOL : Jokmi ŠD Trije Hrasti bi pravi poznavalci nogometa rekli, da tudi slepa kura zrno najde.Pa temu vendarle ni bilo tako. Že na začetku tekme so pokazali igralci Jokmi ŠD Trije Hrasti kaj pomenijo iskušnje in dolgoletno igranje ekipe skupaj. Že v začetnih minutah so izrabili neizkušenost, letos na novo zbrane ekipe TE-TOL in to kaznovali z dvema goloma.Vendar pa ime in premoč nasprotnika igralcev ni zmedla. Čeprav so pričakovali tako močan napad se niso ustrašili in kaj kmalu kot pravi profesionalci v slogu Francozov iskoristili zmedo in nepazljivost obrambne vrste in v nekaj minutah celo povedli, kar je presenetilo ne samo nasprotnika in navijače ob igrišču temveč tudi samo ekipo TE-TOL. Avtor vseh treh golov ob izjemni pomoči soigralcev in navijačev pa je bil Džordže Donev. Do konca 1. polčasa se rezultat ni spremenil čeprav so igralci Jokmi ŠD Trije Hrasti nekajkrat resneje ogrozili vrata TE-TOL, vendar je vso situacijo pred golom obvladoval ta večer fantastični vratar Jasmin Šepič. Ob polčasu so se igralci odločili, da je tekmo najbolje nadaljevati z "bunkerjem" in čakati priložnosti za gol iz protinapadov. Kot je bilo za pričakovati so nasprotniki krenili proti vratom TE-TOL še bolj ofenzivno a zopet se je izkazal vratar Šepič. Vendar pa so Jokmi ŠD Trije Hrasti na sredi drugega polčasa dvakrat le uspeli premagati vratarja Šepiča a so jim vrata in prečka le uspeli preprečiti veselje. Jokmi ŠD Trije Hrasti so se borili s časom in z nasprotnikom in nekateri igralci so že kazali znake živčnosti in sodnik je moral 8. minut pred koncem posredovati tako, da je pokazal rumena kartona igralcema obeh ekip in tako se je tekma nadaljevala s po šterimi igralci na obeh straneh. In ko je kazalo da se bo tekma končala z rezultatom 3:2 je Ljubiša Čolič 5. minut pred koncem po hitri kontri uspel zabiti še 4. gol za TE-TOL in jim tako zagotovil bolj mirno nadaljevanje. Do konca so pobudo v nogah še vedno imeli nasprotniki a so vse žoge končale v out liniji ali pa za golovo črto. Do konca sodnikovega žvižga se rezultat ni spremenil in ekipa TE-TOL je lahko slavila s svojimi navijači in pokazali, da se tudi tako velik naspronik zlomi ko mu nasproti stoji ekipni duh. Na koncu pa je zmagal le športni duh in igralci so to tekmo zaključili s športnim stiskom rok.