Tilen Ravnikar (Dali Muller )
2 : 2
Petka Internazionale (odločilni gol)

Povzetek tekme:
Petka Inter In Vodmat Mladi so na torkovi tekmi igrali 2:2 in kljub poštenemu izzidu odšli domov razočarani. Uvodne minute so pripadle Interju, ki so s hitrim zadetkom presenetili Mlade. Vodmat se ni prestrašil in takoj vrnil udarec. Trojka Bjegojevič, Ravnikar in Muller so pokazali napadalno igro Mladih, ter spremenili izzid v pičlih 10 minutah. Z goloma Mladena in Tilena, ki sta s pomočjo Dalija zadela za 2:1, so le ustvarili željen cilj. Zmaga je bile potrebna, saj so jim pred nosom bežali Flamingo bar in Avtošola Sana, za "ritjo" pa so se že kazali Borac in Jokmi.
Toda drugi polčas ni šel ravno po načrtu Vodmata. V nekaj minutah so prejeli drugi zadetek in pokazali trenutek slabosti. Po zadetku so spet stisnili zobe in v končnici, ki je njihovo najmočnejše orožje, zgrešili pravzaprav nemogoče. Tilen, Mladen, Stane, Dali, Luka in Gregor so se sami sprehodili pred vratarja, toda izzid se ni spremenil do konca tekme. Kaj kmalu bi Inter kaznoval napake, toda vratar Dražen Ivanov in vratnica sta preprečila Musičev eurogol. Po zadnjem sodnikovem pisku so si igralci čestitali za dobro in pošteno igro, ter odšli domov v upanju, da še ni prepozno sanjati o 3 mestu.