0 : 8
Luka Radojlovič (Stane Kovič )
Igralec tekme: Stane Kovič

Povzetek tekme:
Ekipa Vodmat Mladi je v 2. krogu z rezultatom 8:0 dosegla svojo prvo zmago in tako pričela boj za najvišja mesta v 4. ligi. Tekma med novinci v tem tekmovanju, se je v popoldanskem času pričela z majhno zamudo. Za navijaško vzdušje je poskrbela kopica Vodmatčanov, ki je prišla navijat za svojo ekipo. Zvezdniki iz Vodmata so tekmo začeli silovito in nasprotnike takoj stisnili na njihovi polovici. Mladen Bjegojevič, strah in trepet golmanov, je že po uvodnih minutah stresel tri vratnice in dal vedeti nasprotnikom, da ga bo treba bolje pokrivati. Modri so celoten polčas napadali, imeli žogo v posesti 70 %,vendar gola žal niso znali zadeti.Polčas je bil končan, rezultat 0:0 in želja po prvi zmagi je bila spet negotova.
Drugi polčas pa je bilo vse po okusu Vodmat ekipe, saj se je razigral napadalec Stane Kovič, ki je odigral tekmo svojega življenja. Že prve minute nadaljevanja so bile težke za nasprotnika, saj je Stanc nekajkrat ušel obrambi, vendar s slabimi streli zgrešil nemogoče. Toda v 26. minuti je popravil svojo napako in z lepim strelom poslal žogo v mrežo. Navdušenje na kodeljevem in zasluženo vodstvo. Tekme še zdaleč ni bilo konec, toda po nekaj minutah smo dobili zmagovalca, saj sta Gregor in Stanc z drugim zadetkom zadela v polno. Na koncu je bil rezultat 8:0, zadeli so še Veso, Petit, Miha, Radojlo in golman Dražen iz penala. Kapetan Marko Baloh je bil z tekmo svojih soigralcev zadovoljen.