3 : 17
3 : 18
Igralec tekme: Damijan Mencinger

Povzetek tekme:
Neverjetno toda resnično. Kmn Ares je ekipi OK ni panike natresel neverjetnih 18 golov. Končni rezultat je bil 18:3 (11:3). To je bil sicer dvoboj prvega in zadnjega na lestvici ampak nihče ni pričakoval "rokometnega rezultata". Kmn Ares-u moramo čestitati za borbenost in disciplino v igri od prve do zadnje minute. Ekipi OK ni panike pa moramo čestitati za izredno fair in korektno igro. Fantje si zares zaslužijo nagrado za fair play. 1. minuta šok za favorizirane igralce Kmn ARES-a. Ekipa OK ni panike je povedla.(avtogol Savija Alen) Kasneje so stvari prišle na svoje mesto in s senzacijo ni bilo nič. Pri ekipi Kmn ARES je blestela naveza Mencinger-Lazicani. Prvi je svojo borbenostjo in iznajdljivostjo polnil mrežo nasprotnikove ekipe, drugi pa je svojimi preigravanji dobesedno osmešil obrambne igralce ekipe OK ni panike. Mencinger je dosegel kar 8 zadetkov in si s tem tudi prislužil naziv igralca tekme. Njegov "partner" v napadu Lazicani pa je dosegel "samo" 6 zadetkov. V polno sta zadela se Seki(3 zadetki) in pa Jaka Nadu 1 zadetek. Ta dva igralca sta s svojo vstrajnostjo in ekplozivnostjo držala tempo tekme vedno na najvišjem nivoju. Alen Savija in Stancevic Miki sicer nista zatresla nasprotnikove mreže sta pa najbolj zaslužena , da ekipa Kmn ARES ni prejela še kakšnega zadetka. Vratar Mirko, roko na srce, ni imel veliko dela. Pri vseh zadetkih pa je bil brez moči. Omeniti moramo se težave sodnika Šabotiča saj ni mogel sproti zapisovati vseh zadetkov. Vso statistiko je ob igrišču vodila simpatična mlada mamica Sandra Fratnik. Imela kar precej dela saj so zadetki dobesedno kar deževali. Komentar zapisal Albert Lazicani-Lazo ( KMN Ares ).