Evropsko univerzitetno prvenstvo: sezona 2009, razpored tekem

SKUPINA A

Natisni razpored
Kolo 1
13.07.2009: Rzeszow (POL) - Munster (GER) 4:3 (1:0)
13.07.2009: Montenegro (MTE) - Bern (SVI) 4:1 (2:1)
© Kapodol.com


Kolo 2
21.07.2009: Bern (SVI) - Rzeszow (POL) 3:6 (0:3)
21.07.2009: Montenegro (MTE) - Munster (GER) 5:0 (1:0)
© Kapodol.com

Kolo 3
22.07.2009: Munster (GER) - Bern (SVI) 2:0 (1:1)
22.07.2009: Rzeszow (POL) - Montenegro (MTE) 1:0 (0:1)
© Kapodol.com

SKUPINA B

Kolo 1
13.07.2009: Ljubljana (SLO) - Tetovo (MAK) 4:4več o tekmi
13.07.2009: Malaga (SPA) - Norwegian (NOR) 9:2 (5:2)
© Kapodol.com


Kolo 2
21.07.2009: Malaga (SPA) - Tetovo (MAK) 13:3
21.07.2009: Norwegian (NOR) - Ljubljana (SLO) 3:3več o tekmi
© Kapodol.com

Kolo 3
22.07.2009: Ljubljana (SLO) - Malaga (SPA) 2:9več o tekmi
22.07.2009: Tetovo (MAK) - Norwegian (NOR) 7:0 (3:3)
© Kapodol.com

SKUPINA C

Kolo 1
13.07.2009: Sumy (UKR) - Tempare (FIN) 3:0 (3:0)
13.07.2009: Reims (FRA) - Bath (GBR) 3:1 (2:0)
© Kapodol.com


Kolo 2
21.07.2009: Sumy (UKR) - Bath (GBR) 10:0 (6:0)
21.07.2009: Tempare (FIN) - Reims (FRA) 5:0 (2:0)
© Kapodol.com

Kolo 3
22.07.2009: Bath (GBR) - Tempare (FIN) 2:0 (0:5)
22.07.2009: Reims (FRA) - Sumy (UKR) 4:0 (2:5)
© Kapodol.com

SKUPINA D

Kolo 1
13.07.2009: Zagreb (CRO) - Koper (SLO) 5:1več o tekmi
13.07.2009: Coimbra (POR) - Tartu (EST) 12:1 (8:0)
© Kapodol.com


Kolo 2
21.07.2009: Koper (SLO) - Coimbra (POR) 0:8več o tekmi
21.07.2009: Zagreb (CRO) - Tartu (EST) 15:0 (11:0)
© Kapodol.com

Kolo 3
22.07.2009: Coimbra (POR) - Zagreb (CRO) 3:0 (1:0)
22.07.2009: Tartu (EST) - Koper (SLO) 2:3več o tekmi
© Kapodol.com

ČETRTFINALE

24.07.2009: Ljubljana (SLO) - Bath (GBR) 6:5več o tekmi
24.07.2009: Munster (GER) - Tartu (EST) 9:1 (4:1)
24.07.2009: Koper (SLO) - Bern (SVI) 6:4več o tekmi
24.07.2009: Reims (FRA) - Norwegian (NOR) 8:5 (2:2)
© Kapodol.com

TEKMI ZA MESTA 5 - 16

25.07.2009: Munster (GER) - Ljubljana (SLO) 2:6
25.07.2009: Tartu (EST) - Bath (GBR) 1:3
25.07.2009: Norwegian (NOR) - Bern (SVI) 3:2
25.07.2009: Reims (FRA) - Koper (SLO) 4:2
© Kapodol.com

TEKMA ZA 15. MESTO

Tartu (EST) - Bern (SVI) 0:6
© Kapodol.com

TEKMA ZA 13. MESTO

Bath (GBR) - Norwegian (NOR) 3:2
© Kapodol.com

TEKMA ZA 11. MESTO

Munster (GER) - Koper (SLO) 0:5
© Kapodol.com

TEKMA ZA 9. MESTO

Ljubljana (SLO) - Reims (FRA) 3:4
© Kapodol.com

TEKMA ZA 7. MESTO

Tempare (FIN) - Tetovo (MAK) 4:5
© Kapodol.com

TEKMA ZA 5. MESTO

Montenegro (MTE) - Rzeszow (POL) 6:4
© Kapodol.com

POLFINALE

Sumy (UKR) - Coimbra (POR) 4:3
Zagreb (CRO) - Malaga (SPA) 3:6
© Kapodol.com

MALI FINALE - 3. MESTO

Zagreb (CRO) - Coimbra (POR) 2:1
© Kapodol.com

FINALE

Malaga (SPA) - Sumy (UKR) 4:3
© Kapodol.com



Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent