Cvetkovci letna liga: sezona 2011, LESTVICA


LestvicaNatisni lestvico
Ekipa:TZRPDGPGGRTOČ
1Inox ograje Majcen 87103512+2322
2Vičar transport Vičanci 8512179+816
3FC Optimisti 85032212+1015
4Brlek transport Cvetkovci 84221712+514
5Kirby Podgorci breg 84133024+613
6DM Trgovišče 84042017+312
7ŠD Cvetkovci 81251026-165
8Mozaik team 7106326-233
9MA Formin 70161026-161
© Kapodol.com
T - tekme, Z - zmage, R - remiji, P - porazi, DG - doseženi goli, PG - prejeti goli, GR - gol razlika, TOČ - točke

Želite objavo te lestvice na vaši spletni strani?



Vse tekme:

Kolo 1
07.05.2011: DM Trgovišče - Kirby Podgorci 3:6več o tekmi
07.05.2011: FC Optimisti - Vičar Vičanci 3:1več o tekmi
07.05.2011: MA Formin - ŠD Cvetkovci 3:3več o tekmi
07.05.2011: Brlek Cvetkovci - Mozaik team 5:1več o tekmi
Inox ograje Majcen prosti
© Kapodol.com

Kolo 2
14.05.2011: ŠD Cvetkovci - Brlek Cvetkovci 1:1več o tekmi
14.05.2011: Vičar Vičanci - MA Formin 2:1več o tekmi
14.05.2011: Kirby Podgorci - FC Optimisti 4:3več o tekmi
14.05.2011: Inox ograje Majcen - DM Trgovišče 3:2več o tekmi
Mozaik team prosti
© Kapodol.com

Kolo 3
14.05.2011: Mozaik team - ŠD Cvetkovci 2:0več o tekmi
14.05.2011: Brlek Cvetkovci - Vičar Vičanci 1:1več o tekmi
14.05.2011: MA Formin - Kirby Podgorci 2:8več o tekmi
21.05.2011: FC Optimisti - Inox ograje Majcen 2:3več o tekmi
DM Trgovišče prosti
© Kapodol.com

Kolo 4
21.05.2011: Vičar Vičanci - Mozaik team 4:0več o tekmi
21.05.2011: Kirby Podgorci - Brlek Cvetkovci 1:4več o tekmi
21.05.2011: Inox ograje Majcen - MA Formin 4:2več o tekmi
21.05.2011: DM Trgovišče - FC Optimisti 2:3več o tekmi
ŠD Cvetkovci prosti
© Kapodol.com


Kolo 5
21.05.2011: Mozaik team - Kirby Podgorci 0:3več o tekmi
21.05.2011: MA Formin - DM Trgovišče 2:3več o tekmi
28.05.2011: Brlek Cvetkovci - Inox ograje Majcen 0:5več o tekmi
28.05.2011: ŠD Cvetkovci - Vičar Vičanci 0:3več o tekmi
FC Optimisti prosti
© Kapodol.com

Kolo 6
28.05.2011: FC Optimisti - MA Formin 3:0 b.b.
28.05.2011: DM Trgovišče - Brlek Cvetkovci 2:1več o tekmi
28.05.2011: Inox ograje Majcen - Mozaik team 8:0več o tekmi
04.06.2011: Kirby Podgorci - ŠD Cvetkovci 3:5več o tekmi
Vičar transport Vičanci prosti
© Kapodol.com

Kolo 7
04.06.2011: Brlek Cvetkovci - FC Optimisti 2:1več o tekmi
04.06.2011: Mozaik team - DM Trgovišče 0:3 b.b.
04.06.2011: ŠD Cvetkovci - Inox ograje Majcen 1:6več o tekmi
04.06.2011: Vičar Vičanci - Kirby Podgorci 3:1več o tekmi
MA Formin prosti
© Kapodol.com

Kolo 8
11.06.2011: Inox ograje Majcen - Vičar Vičanci 2:1več o tekmi
11.06.2011: DM Trgovišče - ŠD Cvetkovci 4:0več o tekmi
11.06.2011: FC Optimisti - Mozaik team 3:0 b.b.
11.06.2011: MA Formin - Brlek Cvetkovci 0:3 b.b.
Kirby Podgorci breg prosti
© Kapodol.com

Kolo 9
11.06.2011: ŠD Cvetkovci - FC Optimisti 0:4
11.06.2011: Kirby Podgorci - Inox ograje Majcen 4:4več o tekmi
11.06.2011: Vičar Vičanci - DM Trgovišče 2:1več o tekmi
Mozaik team - MA Formin Neodigrano
Brlek transport Cvetkovci prosti
© Kapodol.com


Pošljite email uredništvu www.kapodol.com

Cookie Consent